Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc:(


matkacz1

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Prosze osoby mogace mi w jakis sposob pomoc.. a wiec :

Mam Bardzo Bliska osobe w Usa, w czwartek miala do mnie przyleciec.. mielismy wziasc slub itd... ale nie w tym rzecz Chodzi o to ze Ta Osoba Odebrala wyniki i Okazalo sie ze nie moze miec dzieci ,nie dosc ze ona sie zalamala to jeszcze jej mama przezyla to wyladowala w szpitalu.. chce do niej leciec ona tez chce abym byl z nia tam ale nie wiem jak mam to zrobic abym mogl jak najszybciej poleciec do niej. Prosze Pomozcie mi Jakos.. bo kapletnie zielony jestem co do wiz i jakich wiz, co do rozmowy z konsulem co mowic ... ;)( wogole nic nie wiem bo sie nie intersowalem ... mialo byc wszystko powoli zalatwiane jak ona byla by ze mna ..:)( wiec prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cie trzyma w Polsce?bo z wiza turystyczna mozesz miec klopot bo moze wyjsc ze tam chcesz zostac a ta wiza do tego nie sluzy..

Moze Ona starac sie dla Ciebie o wize narzeczenska lub tez przyleciec do Polski,wziasc slub a potem zlozyc na Ciebie papiery ...O tym poczytasz na forum ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczka na przyszlosc nie robic zadnych badan przed waznymi wydarzeniami w zyciu jak np. slub.

Czegos tu nie rozumiem dziewczyna sie zalamala bo nie moze miec dzieci i dlatego do Ciebie nie przyleciala a po drodze jej Matka wyladowala w szpitalu.

Z mojej kobiecej strony wyglada to tak przestarszyla sie slubu przeprowadzki do innego kraju nie mogla ci tego powiedziec w prost wiec poszla po linii uczyc. Nie bede mogla byc Matka wiec co zemnie za kobieta itd dodala do tego Matke ktorej przeciez nie moze zostawic i wie za zalatwienie wizy i biletu to zajmuje Tobie troche czasu i pieniedzy. Ja to widze tak moze sie myle.

Natomiast jezeli Ty chcesz leciec do niej jak najszybciej to zobacz czy Twoj paszport jest wazny dluzej niz pol roku umow sie na rozmowe z Konsulem tel: znajdziesz na stronie ambasady wypelniasz DS-156 i DS -157

Na rozmowie powiedz ze chcesz jechac na wakacje na dwa trzy tygodnie wez ze soba dokumenty ze pracujesz i wszystko to co Cie trzyma w kraju ja wiem teraz to Cie nic nie trzyma ale to jest zly argument. W zadnym przypadku nie mow ze chcesz leciec do bardzo bliskiej osoby ktora sie zalamala itd i oslubie tez nie wspominaj

good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na rozmowe, lepszy rydz niż nic, zaryzykuj jeśli Ci zależy, bo jeśli nie, to w ogóle nie możesz jej odwiedzić ;) Chcesz kogoś tam odwiedzić i już. Nie opowiadaj tej historii, po prostu jedziesz na wycieczke. Może się uda, to loteria, uwierz mi, a nie czeka się teraz długo na rozmowe, więc warto próbować. 2 tygodnie i masz promesse, moze nawet szybciej.

Pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze przeczytac post jeszcze raz ...

A wiec to On by sie przeprowadzil do niej z Polski a nie Ona do niego ,,tutaj jest odpowiedz z postu:

( wogole nic nie wiem bo sie nie intersowalem ... mialo byc wszystko powoli zalatwiane jak ona byla by ze mna ..( wiec prosze

a czy mozna sie podlamac,,,czasami wystarczy 1 kropla czegos i juz czlowiek laduje w szpitalu ,,czasami tak jest z psychika ze nie wiemy do konca co moze byc w czyims zyciu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak prosi o pomoc a nie o Domysly czemu ona jednak nie przyleci do niego.. w Zyciu Wiele moze sie zdarzyc, mozna sie badac a nagle szok bo ktos np nie moze miec dzieci .. a matka ktora sie dowiaduje o tym ze corka nie moze miec dziecka..domyslam sie ze jest Starsa osoba i szpital nie trudno .. \

co Do Autora Postu zglos sie na rozmowe i tak jak sly powiedziala ze chcesz jechac turystycznie byc moze ci sie uda.. ja bym zaryzykowal i pow. prawde w ten sposob "ze sie tyle naczytal co powiedziec .. ze wiekszosc kazala mowic ze chce jechac turystycznie ale pow ze nie umiesz klamac ze chcesz sie zwiazac jednak z ta osoba ale wyszla taka sytuacja.. ale pragniecie to zrobic tak zebys nie mial problemow z prawem z pobytem tam .. a teraz chcesz leciec do niej bo chcesz ja troszke wesprzec...byc moze sie uda .. bo konsul zobaczy ze to co mowisz jest szczere ze nie chcesz tam dluzej zostac niz ci bedzie wolno , ze chcecie wziasc slub w pl i to zrobicie" nie wiem ale ja bym tak zrobil moze zle moze nie ... ale Czasem mowiac prawde nawet taka ktora nie powinna byc mowiona moze przekonac konsula .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...