Skocz do zawartości

Klm - Okradziony Bagaz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas lotu polaczeniem Warszawa - Amsterdam - San Francisko, mojej kobiecie zostal okradziony bagaz. Przeszukany skrupulatnie, wszystkie torebki, woreczki w srodku pociete (niektore ubrania takze). Osoba okradajaca ze zdolnosciami rzeczoznawcy majatkowego - zabrana najwartosciowsza bizuteria, zegarek. Bagaz z zewnatrz wygladal w porzadku, wiec niestety otwarty zostal dopiero po przyjezdzie do motelu, nie na lotnisku, czego teraz mozna tylko zalowac. Po skontaktowaniu sie z liniami lotniczymi, ich przedstawiciel oswiadczyl iz moga jedynie pokryc koszty uszkodzonego bagazu, natomiast nie odpowiadaja za kradziez i ze ktos sie ze mna skontaktuje. Od tego czasu cisza. Byl ktos w podobnej sytuacji? Jak ta sprawe najlepiej rozwiazac? Dodam ze wartosc skradzionych rzeczy nie jest mala. Prosze o jakas porade i zdecydowanie ostrzegam przed liniami KLM. Moja pierwsza i ostatnia przygoda z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś zdarza się na lotnisku więc KLM raczej nic z tym nie zrobi. Ja osobiście nic wartościowego nie chowam do bagażu. Wszystko mma w podręcznym.

Zrobi czy nie zrobi,nie mozna tego zostawic bez echa.

Pamietam jak na lotnisku w NY jakis mlody czlowiek zglosil ze w czasie skanowania ukradziono mu cyfrowy aparat fotograficzny.

Ktos powiedzial to niemozliwe pracownicy "security" lotniska bardziej sobie cenia prace niz zlodziejstwo...

Ha ha co sie okazalo ze szajka zlodzieii dzialala bezkarnie i w koncu ich namierzyli

the very people from "security scanning"

Tak ze nie mozna ignorowac

Tym bardziej ze kobieta stracila byc moze pamiatkowe kosztownosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...