Skocz do zawartości

Pytanie!?


Hubertus39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój tata Będzie miał GC czy na niej będzie mógł na mnie mame i siostre złożyć papiery? Myślimy o stałym pobycie a mi zależy na tym żeby skończyć w PL 2 klase gim i iść do szkoły w usa. Ale na GC się długo czeka. Czy jest jakiś sposób żeby iść do szkoły do USA beż GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwem byli (są od 94r) Właśnie wujek nie pamięta czy składał na samego tate czy na mame też ale mama mówi ze były podawane też nasze dane

Z dwa tygodnie temu przyszło pismo do wujka w USA że petycje rozpatrzono pozytywnie i teraz czekamy na pismo do nas w PL. Wujek mieszka w ilinois niedaleko chicago w USA byłem na wizie turystycznej w 2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byly podawane dane i sa zlozone papiery to wszyscy dostaniecie wizy na pobyt staly i razem tez pojedziecie do USA jesli z rozmowa wyrobisz sie do 21 roku zycia ..No ale widac ze juz nie dlugo zostalo Wam do rozmowy w Ambasadzie,macie blizej niz dalej :D

Wazne ze jak przyjda papiery to za dlugo ich nie trzymac a odeslac je po wypelnieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...