Skocz do zawartości

Telefon Komorkowy Na Karte W Usa Jaka Opcje Wybrac?


ines

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prosbe czy ktos moze mi doradzic co najlepiej wybrac z ofert na karte?jestem w NYC na 3,5miesiaca i musze kupic karte do komorki z amerykanskim numerem,ale nie wiem jaka opcja i w jakiej sieci jest najlepsza,zeby to sie w miare oplacalo,ale zeby nie zbankrutowac, bo tosc drogo wychodzi w sumie.Polecili mi cos takiego,ze sciagany jest miesieczny abonament,ale nie ma umowy dlugoterminowej,mozna przerwac w kazdej chwili,wiec to by sie nawet nadalo, tyle ze miesiac w miesiac tzeba placic nie wiem 40-50$ i sie wyrobic w limicie minut,zeby nie doplacac.Kupowanie karty( tak jak u nas starter) i doladowywanie jej w miare potrzeb slyszalam ze sie tu nie sprawdza. Ja nie zamierzam wydzwaniac godzinami, po prostu chce byc uchwytna w razie co, bo jestem tu sama. Bede wdzieczna za podopowiedz i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Ty przyjechalem tutaj na pare m-cy i wzialem SIM card z O2 ktorego operatorem jest Locus. Niestety place za rozmowy moje jak rowniez za rozmowy przychodzace. A najbardziej sie wnerwilem :D gdy ktos przyslal mi SMSa z zyczeniami urodzinowymi i sciagnelo mi z konta $0,10. Otrzymalem nr po kims i ten moj poprzednik pewnie mial w maju urodziny. W tej dziedzinie USA w porownaniu z Europa sa daleeeekoo do tylu, nawet w Afryce to dziala o duzo lepiej. Cala masa miejsc bez zasiegu, rowniez takich gdzie bywa duzo turystow, w Europie - niepojete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prosbe czy ktos moze mi doradzic co najlepiej wybrac z ofert na karte?jestem w NYC na 3,5miesiaca i musze kupic karte do komorki z amerykanskim numerem,ale nie wiem jaka opcja i w jakiej sieci jest najlepsza,zeby to sie w miare oplacalo,ale zeby nie zbankrutowac, bo tosc drogo wychodzi w sumie.Polecili mi cos takiego,ze sciagany jest miesieczny abonament,ale nie ma umowy dlugoterminowej,mozna przerwac w kazdej chwili,wiec to by sie nawet nadalo, tyle ze miesiac w miesiac tzeba placic nie wiem 40-50$ i sie wyrobic w limicie minut,zeby nie doplacac.Kupowanie karty( tak jak u nas starter) i doladowywanie jej w miare potrzeb slyszalam ze sie tu nie sprawdza. Ja nie zamierzam wydzwaniac godzinami, po prostu chce byc uchwytna w razie co, bo jestem tu sama. Bede wdzieczna za podopowiedz i rady.

kup metropcs i nie bedziesz miec zadnych doladowywan wiecej niz 40-50$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...