Skocz do zawartości

Sluzba W Us Army


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy cos teraz zmienilo sie w prawie amerykanskim,i czy obecnie istnieje mozliwosc sluzby w armii amerykanskiej bez GC???

Prrosze o odp.

Pozdrawiam wszystkich

Jest mozliwosc zaciagniecia sie do armii amerykanskiej (sil zbrojnych) na warunkach takich:

Jestes w USA legalnie, przynajmniej 2 lata (studiujesz)

i potrzebuja w silach zbrojnych (nie koniecznie armii) kogos z powiedzmy twoim jezykiem, masz szanse.

Ale potrzebuja przewaznie jezyki inne niz polski

wiec szansa dla Polakow jest mniejsza niz np dla Pakow.

Na takich ukladach mozesz przystapic do sil zbrojnych nie majac green card. Dostaniesz ja w bardzo krotkim czasie (wojsko ma szersza furtke z biurem imigracyjnym),

zanim rozpoczniesz cwiczenia wojskowe, ale Polakow nie chca, maja wystarczajaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doswiadczenie wojskowe z polskich jednostek specjalnych,jestem pletwonurkiem,skoczkiem spadochronowym,konczylem kursy medyczne,minerskie i strzelcow wyborowych...znam jezyk rosyjski oraz angielski.

Jest tylko maly problem...nie przebywam na terenie us legalnie 2 lat:(

Wiec chyba niemam szans???

Przeciez meksykanie sluza tam bez GC.Wiec na jakiej zasadzie oni sie tam dostaja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jezykow to mozna umiec polski ale jak ma sie tez poszukiwany zawod a takich osob poszukuj tyle ze dostana sie najlepsi...

Sly nie koniecznie

Ja znam osobe, ktora nie blyszczy inteligencja wcale

i dostala sie rok temu

Byla w armii (chciala do marines ale tam trzeba miec troche wyzsze IQ)

pol roku (z wielkimi przerwami na swieta) i ma dzis obywatelstwo.

Aha podpisala kontrakt na 3 lata z armia

ma teraz "government job"

i raz w miesiacu stawia sie na cwiczenia ...hmm w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doswiadczenie wojskowe z polskich jednostek specjalnych,jestem pletwonurkiem,skoczkiem spadochronowym,konczylem kursy medyczne,minerskie i strzelcow wyborowych...znam jezk rosyjski oraz angielski.

Jest tylko maly problem...nie przebywam na terenie us legalnie 2 lat:(

Wiec chyba niemam szans???

Przeciez meksykanie sluza tam bez GC.Wiec na jakiej zasadzie oni sie tam dostaja???

Idz do punktu gdzie rekrutuja i tam dowiesz sie wszystkiego..Dostaniesz wyczerpujace wiadomosci co i jak zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gal mialem na mysli te osoby ktore beda isc z tego programu ,ktore nie maja GC ani tez obywatelstwa..

Pamietasz ten akrtykul ze tych pozwolen ma byc malo.

Mowisz o Meksykanach to sie ich spytaj jak Oni to robia...i czy to jest prawda jesli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doswiadczenie wojskowe z polskich jednostek specjalnych,jestem pletwonurkiem,skoczkiem spadochronowym,konczylem kursy medyczne,minerskie i strzelcow wyborowych...znam jezk rosyjski oraz angielski.

Jest tylko maly problem...nie przebywam na terenie us legalnie 2 lat:(

Wiec chyba niemam szans???

Przeciez meksykanie sluza tam bez GC.Wiec na jakiej zasadzie oni sie tam dostaja???

Meksykanie to tzw mieso armatnie

Ty nadajesz sie na cos wiecej

do sluzb specjalnych z takimi umiejetnosciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...