Skocz do zawartości

Dnia 1 Sierpnia 2009 Roku Rozpocznie Się Program Mobilności Młodzieży


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

zadne agnecje do tego nie sa potrzebne

bedzie cos widac 1 sieprnia, wtedy kto bedzie mogl to pojedzie do Ambasady i zalatwi wize jesli bedzie sie kwalifikowac.I tyle w tym temacie

agencja Ci nie zagwarntuje nic oprucz wziecia kasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tez mi sie tak wydaje ze mozna to samemu ogarnac tylko trzeba wiedziec co i jak. mam wujka w toronto ktory ma firme i ciekawy jestem jakie musi spelniac warunki ta firma zeby np mogl mnie zatrudnic zgodnie z tym programem... a i pewnie latwo nie bedzie dostac sie na ten program jesli wyjedzie tylko 300-500 osob jak to gdzies czytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje ze mozna to samemu ogarnac tylko trzeba wiedziec co i jak. mam wujka w toronto ktory ma firme i ciekawy jestem jakie musi spelniac warunki ta firma zeby np mogl mnie zatrudnic zgodnie z tym programem... a i pewnie latwo nie bedzie dostac sie na ten program jesli wyjedzie tylko 300-500 osob jak to gdzies czytalem.

wszystko co tu pisze wynika z obserwacji u naszych sąsiadów, nie mam pewności ze w Polsce bedzie dokładnie tak samo:

viza z YMP jest viza na której możesz pracować gdzie chcesz i u ilu pracodawców chcesz.

zastrzeżenia ze jak będziesz pracować przy dzieciach , służbie zdrowia to musisz dodatkowo przejść badania lekarskie w Polsce na swój koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...