Skocz do zawartości

Dnia 1 Sierpnia 2009 Roku Rozpocznie Się Program Mobilności Młodzieży


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oplata jest prawie ta sama na caly swiat wiec jak ludzie placa w Czechach 90 euro to tak podobnie bedzie tutaj ,tylko ze przelicznik w zl bedzie inny w zaleznosci jak bedzie stac euro-dolar kanadyjski

a tutaj masz Internships-Career Development-Supplementary graduate training

i placi sie 150 dol can:

http://www.international.gc.ca/missions/cz...atiques-eng.asp

tutaj macie taka ciekawostke z Niemiec i np w Niemczech za wszystkie te programy placi sie 95 euro:

The quota for the YMP Work & Travel 2009 is full. Applications will no longer be accepted. Information on the 2010 program will be available in the month of November 2009 on this website. Applications for the YMP Work & Travel Program 2010 will most likely be accepted beginning November 2009. The exact date will be made public in October 2009. Please visit the web regularly for uptodate information.

http://www.international.gc.ca/missions/ge...es/menu-eng.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sly6

Jak możesz podeślij mi adresy tych forów, ponieważ ja znalazłem info o YMP tylko na tym forum, i troszkę na gazeta.pl (ale nie tak jak tu )

Mysle ze bedzie malo osób z PL, ale za to kilka repatriantów z USA którzy nie moga odnaleźć sie w Polskiej rzeczywistości ,podobnie jak ja ;]

Pośrednicy w Polsce na pewno zwęszą interes:

750zl - oplata za program

390 CAD - opcja ze sam szukasz pracodawca, a my Cie skasujemy 390 $ za to ze sie prześpisz jak frajer w naszym Hostelu i zaprowadzimy Cie do urzędu wyrobić SINa

800 CAD - to samo co wyżej +my znajdziemy Ci prace (za 8 cad/h) hahah

Juz widze te reklamy ROCZNY WORK and TRAVEL !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...