Skocz do zawartości

Malzenstwo Obywatela Usa Z Nielegalnym


Rekomendowane odpowiedzi

witam

Jestem w USA od 6 lat, przyjechalam na wizie J-1.Od kilku lat jestem nielegalnie.

POznalam obywatela amerykanskiego z ktorym planuje miec rodzine.

Pytanie jest :

Czy szybciej uzyskam dokumenty biorac slub w Polsce czy w USA?

Jesli wyjade do Polski ( jako narzeczona) czy rowniez obejmuje mnie 10 letni zakaz wjazdu na teren Stanow Zjednoczonych.

Rozumiem ze kazda sytuacja jest inna ale chce wiedziec w jakim kraju uzyskam szybciej dokumenty jak dlugo moge czekac na pozwolenie na prace lub zielona karte.

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytasz o tym na forum ...

NO ale tak na szybko nie ma znaczenia czy bedziesz narzeczona-zona obywatela bo jak wyjdziesz z USA bedzie Cie obowiazywal 10 letni zakaz a bez waiver nie wrocisz przed tym czasem do USA

Tak wiec pozostaje Ci tylko USA,,tutaj slub oraz legalizacja pobytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga cie deportowac jesli bedac nielegalnie cos przeskrobales

(miales konflikt z prawem)lub dostales nakaz deportacji a nie wyjechales

Jesli tylko byles na czarno ale spokojny i niewadzacy

rozliczales sie z podatkow i pokazales "dobre intencje"to grzech przebywania nielegalnie jest jakby zapominany.

Troche sprzeczne z logika

ale tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam do tego ze jak wyjdzie ze slub jest na papiery to wtedy tez czeka kogos takiego deportacja lub tez papiery nie przejda przez urzad

w innym przypadku jak slub z milosci,wszystko gra to wtedy ma sie pewnosc ze sie dostanie GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanray to moze zacznij od poczytania forum i sam zobaczysz na co zwracaja uwage,co moze byc nie tak bo wiele juz o tym jest napisane na forum

myslisz ze po rozmowie nie da sie wyczuc czy ktos jest naprawde zakochany>sa tacy ze im sie udaje ale sa takie przypadki ze wyczuwa sie ze cos nie jest tak a wtedy zegnaj USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

..... Malzenstwo bedzie z milosci.. :) .

Problem jest taki, ze on jest pilotem Navy czyli facet na stanowisku i zastanawiamy sie czy w jakis sposob moze mu to zaszkodzic w jego karierze

Nie wiem czy wiecie ale oni podlegaja pod tak zwany "clearance" wiec sa sprawdzani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...