Skocz do zawartości

Bilet - Lot


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ale w listopadzie np. 4 bilety dla dorosłych do NYC były za ok 6500 zł - to była najniższa cena jaką do tej pory widziałem, obecnie stoi na 7686 zł jak się nie mylę... czy jest szansa (jak gdzieś na tym forum czytałem) że po 15 stycznia ta cena zejdzie jeszcze niżej?? Jak zazwyczaj co roku z Twoich obserwacji cen biletów lotniczych sytuacja wygląda sly6 na początku stycznia a po połowie stycznia?? Mógłbyś coś powiedzieć, coś doradzić??? Bo planuję kupić bilety jeszcze w tym miesiącu, ale się waham dokładnie którego dnia bo ceny się zmieniają... A o kupnie biletów w lutym i marcu nie ma mowy. To za późno ponieważ w marcu już chcę lecieć do NYC i zdaję sobie sprawę, że na wielkanoc ceny znacznie pójdą w górę :)

Proszę o odpowiedź... Dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ech, coś się nie zanosi póki co na to, aby ceny biletów nagle spadły po 15 stycznia... Obesrwuję codziennie, od 1 stycznia interesujące mnie bilety do NYC i jak na razie to z każdym dniem cena o kilkanaście złotych idzie w górę... I to mnie niepokoi.. Dziwne..? Czy co roku te ceny w taki sposób kursują mniej więcej w tym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chodzi mi po prostu o to, że w listopadzie widziałem bilety dla 4 osób do NYC za 6500 zł, była to najniższa cena jakąd dotąd widziałem.. A gdzieś tutaj na forum czytałem, że w okolicach połowy stycznia co roku ceny są ponownie naprawdę niskie, dlatego wierzę, że zbliżona cena pojawi się znów teraz... Ale pytam Was, osób bardziej zorientowanych.. bo naprawdę nie wiem, kiedy kupować bilety..? a wylot planuję na koniec marca.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...