Jump to content

Bilet - Lot


Recommended Posts

Już niedługo mam wylot, ale zauważyłem ważną rzecz.

http://www.lot.com/Info/PL/aspx/Content__T...nformation.aspx <-- w tej informacji na stronce lotu mówią o tym, że trzeba okazac przy odprawie ''Kupon pasażerski (passenger receipt)'', który zostaje przesłany na maila, ale ja go niechcący skasowałem i jedyne co posiadam to numer rezerwacji i numer lotu. Co mam zrobic żeby odzyskac ten kupon pasażerski a jeśli go nie będę miec przy odprawie to co ?

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio dzowniłam do LOT w NY (1 212 789 0970) bo potrzebowałam ten kupon pasażerski po ang. (wysłali mi po polsku) i Pani mi powiedziała, że to jest w ogóle niepotrzebne, ważny jest tylko numer lotu i rezerwacji bo to jest tak naprawdę Twój bilet. Mimo to i tak nalegałam, żeby mi przesłała na maila ten kupon i po 10 min już go miałam. Więc jak Ci zależy, to po prostu zadzwoń. Miej pod ręką numer biletu.

A tak przy okazji. Wykupiłam bilet do Polski na za kilka miesięcy w LOT ale zmieniły mi się plany i chcę lecieć teraz. Czy ktoś próbował przebukować w Locie?

Link to comment
Share on other sites

kara zadzwon do lot i sie dowiesz czy Twoim bilecie mozna takie cos zrobic i ile to bedzie kosztowac :)

bo sa bilet ze mozna takie cos zrobic a sa takie ze nawet za oplata nic nie wyjdzie..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam, mam takie pytanko... kupując bilety LOTu np. 3 miesiące przed planowanym wylotem można wybrać sobie miejsca? Aby można było siedzieć obok siebie?

P.S. Kiedy najlepiej rezerwować bilety do NYC? Planuję wyjechać pod koniec marca, czytałem tutaj na forum, że warto po połowie stycznia..? Nadal aktualne? Czy ceny są zazwyczaj porównywalne do tych, które widziałem w listopadzie...? Były wówczas naprawde niskie i mam nadzieję, że i po połowie bieżącego miesiąca LOT ponownie zaoferuje takie bilety...?

Dzięki z góry za Odpowiedzi.. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...