Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc


edzia196

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam taki maly problem, jestem w stanach juz 10 lat nielegalnie, moja cala rodzina jest sponsorowana przez moja babcie od 2003 roku ktora jest obywatelem, ja bede miala 22 lata we wrzesniu, slyszlam cos ze do 21 roku zycia mozna byc sponsorowanym, ale poniewaz jakis paragraf mnie obejmuje to mam jeszcze 1,5 roku zeby zalapac sie na zielona karte, czy to jest prawda? i jak dlugo jeszcze mamy czekac? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli babcia sponsoruje was od roku 2003 to paragraf Cie nie obejmuje chyba, ze mialas zlozona jakas inna petycje przed koncem kwietnia 2001. Twoj wiek nie ma tu znaczenia, bo jesli nie podlegasz pod pargraf 245i - pamietaj, ze tego paragrafu nie da sie kupic czyli wmawianie ci przez jakiegos pseudo-adwokata a czasem i adwokata, ktory powie Ci, ze bedziesz miala darowany nielegalny poby jesli zaplacisz $1,000 kary jest bzdura. Trzeba by spojrzec dokladnie na Twoja styuacje i powiedziec ci jak teraz prawnie wyglada Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...