Jump to content

Wypełnianie Forumlarza Do Wizy - Adres Zameldowania Czy Zamieszkania?


Recommended Posts

Mam pytanie, zabrałam się za wypełnianie formularza do wizy turystycznej i pojawia mi się pytanie. Mam inny adres zameldowania niż zamieszkania (zameldowanie jeszcze u rodziców), mieszkam sama. I nie wiem, który adres mam wpisać - czy ma się zgadzać z dowodem osobistym i innymi dokumentami, czy wpisywać faktyczny adres gdzie mieszkam?

Link to comment
Share on other sites

Też bym się ku temu skłaniała, ale pojawia się mi w związku z tym jeszcze wątpliwość, bo mam auto - zarejestrowane jeszcze w miejscowości rodziców, a np. jakbym brała zaświadczanie o zarobkach z pracy, albo PIT, też wszystko jest na adres zameldowania.

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam zony,dzieci i swojego mieszkania i mam na 10 lat wize wiec jak widzisz w 100% tak nie jest jak piszesz ''no ale zawsze to cos jak nic

pamietaj aby byc tyle czasu w USA ile wpisalas w ds 156 ,bo czasami robia klopoty przy nastepnej wizie jak wpisalas np 2 tygodnie a bylas 5 miesiecy/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Tak wiem, paranoja mnie łapie, ale na drugie imię ma "panikara" B) Czyli jak będę mieć powrotny bilet, potwierdzenie rezerwacji hotelu, bo serio chcę być tylko do 22ego to nie powinien mi na lotnisku Pan Wszechmocny Urzędnik robić problemów rozumiem ? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...