Skocz do zawartości

Wypełnianie Forumlarza Do Wizy - Adres Zameldowania Czy Zamieszkania?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Przepraszam, że tak odnawiam stary temat, ale moja sprawa jest bardzo podobna. Również mam niezmieniony adres zameldowania po przeprowadzce i w wizie wpisałam już nowy adres zamieszkania. Zastanawiam się czy wspominac o tym podczas rozmowy konsularnej. Mam jeszcze jedno pytanie. Mam skończone 18 lat, ale dowód jeszcze nie wyrobiony. Czy paszport i legitymacja szkolna to wystarczające dokumenty? Coś jeszcze powinnam wziąć? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowod do niczego nie jest potrzebny ale paszport juz tak,,to samo moze sie przydac legitymacja ..

co do dokumentow to masz miec te ktore sa wymienione na stronie Ambasady www i tyle :)

w dhl wpiszesz adres pod ktory ma przyjsc paszport i czasami ludzie wpisuja inne adresy ..tak czasami bywa w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź ;)

Czyli ten adres to tak jakby nie jest jakoś bardzo sankcjonowany czy się wpisze zameldowania czy zamieszkania? Dobrze słyszeć bo mi się juz włączył tryb panika. I nic nie wspominać konsulowi na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...