Skocz do zawartości

Lotnisko Newark


mam1903

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

pod koniec lepca lecę z małym dzieckiem do USA, polskimi liniami lotnicznymi i laduje na lotnisku Newark. bardzo proszę o pomoc w opisie tego lotniska? czy jest duże jak się połapać (kiedy ja nie znam języka angielskiego) bardzo proszę o pomoc i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak napisał AirExpress, nie ma sie czego bać

Ja dwa razy juz tam lądowałam, po prostu idziesz przed siebie za wszystkimi, i dojdziesz do dłuuugiej kolejki do oficerów imigracyjnych, potem schodzisz po bagaz i idziesz do wyjścia

wszyscy kierują sie w tą samą stronę wiec nie ma kłopotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

pod koniec lepca lecę z małym dzieckiem do USA, polskimi liniami lotnicznymi i laduje na lotnisku Newark. bardzo proszę o pomoc w opisie tego lotniska? czy jest duże jak się połapać (kiedy ja nie znam języka angielskiego) bardzo proszę o pomoc i z gory dziekuje

Mapa lotniska

http://www.panynj.gov/CommutingTravel/airp...site/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. 5 kwietnia będę lądował na Newark lotem Lufthansy z Frankfurtu. Ponieważ dawno nikt nie odświeżał tego wątku chciałbym zapytać o to lotnisko i o procedurę rozmowy z oficerem emigracyjnym. Słyszałem , że jak latał jeszcze LOT polscy turyści nie byli tam miło traktowani. Jak jest teraz. Proszę o informacje i opinię. Z moim angielskim jest ciężko :( .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie nic się nie zmienia. Wygląda rozmowa jak wyglądała. Nie wiem co rozumieć przez miłe traktowanie? Zadaje pytania, mające ustalić cel podróży itd. Moja rodzina wlatywała oprócz mnie (osobno) i nie narzekali na nic. Nie za wiele jest do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnio w Super Expresie, że Polacy nie maja łatwo przy rozmowach z służbami emigracyjnymi. Artykuł nosił chyba tytuł "Koniec koszmaru Polaków na Newark" z początku 2011 roku. Dlatego poprosiłem o opinię tych, którzy ostatnio tam lądowali. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...