Skocz do zawartości

Cała Prawda O Afroamerykaninach ?


david7211

Rekomendowane odpowiedzi

hahaah odezwał sie białas z malym f... ,jestescie zazdrosni faceci i tyle .babki nie mowilby takich rzeczy

porazka..

Jeśli dla Ciebie miarą wartości człowieka jest długość f.... to należy tylko współczuć, naprawdę jest to przykre i chyba gorsze niż rasizm.

No i ciekawie piszesz na temat kobiet, z Twojej wypowiedzi wynika, ze dla nich liczy sie też tylko jedno (ta długość) - szkoda słów i pozostawię to już bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
odpowiedzcie mi na pytanie dlaczego pedofile i psychokryminalisci to bialasy? hmmm? czani czesto siedza za handel bronia czy narkotykami jakies przestepstwa ,a za gwalcenie dzieci i kobiet -biali .

masz oczywiscie linka do wiarygodnych danych, ktore tu przytaczasz, chetnie sie zapoznam.

WSZYSCY WYWODZIMY SIE Z CZARNEGO LADU I BYLISMY KIEDYS CZARNI.

Mow moze za siebie, ja tam nie pamietam, zebym byl czarny.

OMINELISCIE LEKCJE GEOGRAFI????

Nie, ty natomiast nigdy nie mialas ortografii.

nic nie mowilam co jest dal mnei najwazneijsze w zwiazku wiec spier...

Nie ma to jak kulturalna dyskusja. tak przy okazji - caps lock ci sie zacina.

porazka..

nic dodac, nic ujac.

ps. czekam do linka o przewadze bialych, zdegenerowanych pedofili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, ze nie wyglada to na trollowanie - zabijasz moja wiare w ludzki rozum oraz stereotyp o internecie.

Rozumiem, ze te dwa centymetry penisa wiecej (srednio) wedlug ciebie, czyni z czarnych lepszych ludzi niz biali i azjaci. Jezus musial byc wkurzony, ze przyszlo mu byc tylko takim sobie bialasem - pewnie gdyby byl czarny to zostalby jeszcze wiekszym meczennikiem.

Jest jedna statystyczna prawda - ogromna wiekszosc seryjnych mordercow to biali ( przynajmniej w krajach zachodnich, bo wymordowac 2 miliony maczetami w 90 dni, potrafia tylko afrykanie ). Cala reszte twoich atakow na bialych jest o kant dupy - szczegolnie rozbawil mnie komentarz jak to murzni nie gwalca kobiet i dzieci. Zapraszam na spacer do ktorejs z pieknych dzielnic murzynskich, ktore nie wiedziec czemu nazywane sa Ghettami.

Podobnie jak Jim Beam, chcialbym zobaczyc twoje zrodla.

I nie przejmuj sie, jak sobie zalatwisz doktora Michaela Jacksona to m asz jeszcze szanse zmienic kolor skory na czarny. Przepraszam, mialem na mysli "na lepszy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ciekaw jestem gdzie wyczytałaś takie bzdury na temat tych przestępczości :) Ejj może biały skumał się z czarnym i wiesz , ja kradne , handluje a Ty gwałcisz daj spokój !

Dla mnie biały to biały a czarny to czarny , żaden z Nich nie jest w moich oczach gorszy , przecież kolor skóry i wielkość f... nie mówi nam nico tym człowieku no... może ten f... coś powie ale te sprawy mnie nie interesują jakiego f... ma czarny człowiek :PP Każdy z Nas zdaje sobie świetnie z tego sprawę , że są i dobrzy ludzie za równo biali jak i czarni no i Ci źli , to nie zależy od tego jaki masz kolor skóry tylko co sobą reprezentujesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hahaah odezwał sie białas z malym f... ,jestescie zazdrosni faceci i tyle .babki nie mowilby takich rzeczy .Tak sie sklada ze znam wiele rodzi rasy afrykanskiej i czesto sa wiele lepszymi ludzmi od bialasow ! a odpowiedzcie mi na pytanie dlaczego pedofile i psychokryminalisci to bialasy? hmmm? czani czesto siedza za handel bronia czy narkotykami jakies przestepstwa ,a za gwalcenie dzieci i kobiet -biali .co jest gorsze ? zastanowie sie sami .I skoro jestescie takimi rasistami i uwazacie o czarnych ze sa gorsi to pamietajcie ze macie czarna krew ---> to sa wasi przodkowie I WSZYSCY WYWODZIMY SIE Z CZARNEGO LADU I BYLISMY KIEDYS CZARNI.MOZE OMINELISCIE LEKCJE GEOGRAFI????

porazka..

w niektorych stanach za publiczne gloszenie takich opinii zostalabys rozszarpana przez chrzescijan, nie tylko bialych ale i czarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

nie wiem o co sie czepiacie tych biednych murzynow. Nie wiem czy pamietacie ale jako polacy byliscie niewolnikami niemcow i ruskow przez wiele dluuugich lat w czasie II wojny światowej. I uwierzcie mi murzyni na plantacji w usa byli lepiej traktowani niz wasi dziadkowie w czasie wojny...wiec zanim zaczniecie sie wymadrzac poczytajcie twoje waszej polskiej historii. Mysle ze stosunek wielu idotow co do innych ras nigdy sie nie zmieni...ale to nie ich wina ze zostali wychowani w taki ubogim poczuciu tolerancji i sa tak glupi zeby nie zmienic zdania poprzez wlasne doswiadczenia i obserwacje. Jestem pewna ze gdyby poznali chociaz jednego dobrego czarnoskorego czlowieka, napewno zmieniliby zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietacie ale jako polacy byliscie niewolnikami niemcow i ruskow przez wiele dluuugich lat w czasie II wojny światowej. I uwierzcie mi murzyni na plantacji w usa byli lepiej traktowani niz wasi dziadkowie w czasie wojny...wiec zanim zaczniecie sie wymadrzac poczytajcie twoje waszej polskiej historii.

mam przez to rozumieć, że nie jesteś Polką, tylko obywatelką jakiegoś innego kraju?

nie wiedziałem, że Amerykanie uczą się w szkołach języka polskiego i potrafią się nim tak dobrze posługiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przez to rozumieć, że nie jesteś Polką, tylko obywatelką jakiegoś innego kraju?

nie wiedziałem, że Amerykanie uczą się w szkołach języka polskiego i potrafią się nim tak dobrze posługiwać

pisalam to do tych ktorzy tego nie wiedza, ja wiem wiec nie bralam siebie pod uwage...:) poza tym łapanie za słowka jest niegrzeczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...