Jump to content

Cała Prawda O Afroamerykaninach ?


david7211

Recommended Posts

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Kocham Amerykę i powiem tak:czy fakt że Polak wyjechał do USA pracować i żyć tam, oznacza że jest nieudacznikiem ,który nie mógł sobie poradzić w Polsce??? Pozostawiam to bez komentarza licząc na otwartą ,mocno subiektywną dyskusję.Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kocham Amerykę i powiem tak:czy fakt że Polak wyjechał do USA pracować i żyć tam, oznacza że jest nieudacznikiem ,który nie mógł sobie poradzić w Polsce??? Pozostawiam to bez komentarza licząc na otwartą ,mocno subiektywną dyskusję.Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!!!!

No coś ty! Nie słuchaj Onetowców i innych idiotów! To ludzie którym widocznie w życiu nie wiedzie się najlepiej albo w domu rodzinnym byli faszerowani jakimiś nocjonalistyczno-idiotycznymi poglądami i teraz są takie wyniki! To są tzw. polaczki, czyli najbardziej zawistna i zazdrosna grupa społeczna w naszym państwie która niestety często mi się wydaje że dominuje w Polsce ;) Nieudacznikiem? Phiii... Że chcesz emigrować tam gdzie ci się bardziej podoba, gdzie masz warunki?! Pogląd że człowiek powinien mieszkać tam gdzie się urodził miałby tylko wtedy jakieś podłoże gdyby człowiek przed narodzinami wybierał gdzie się urodzi -.- Pozowlę zacytować sobie pewien komentarz z YouTuba, był odpowiedzią pewnego Polaka mieszkającego w USA na hejtowanie polaczko-nacjonalistów... (Z góry zaznaczam że są w nim wulgaryzmy, ocenzurowałem :) Mimo iż słowa ostre to zgadzam się z nimi w 100 %, czasem trzeba przebojem niektórym uświadomić to i owo :P)

Roznica jest taka ,ze chocbys !@#$% !@#$%^&*() 300 godz miesiecznie w przecietnej pracy to za !@#$ niczego sie !@#$% nie dorobisz,a w USA masz !@#$%^%& na wszystko moze nie zyjesz jak lord !@#$% WADER czy !@#$ wie kto ale masz chalupe,samochod i rozne rzeczy na ktore tu musisz !@#$%^&*()_ jak !@#$%^&*( albo wezmiesz kredyt na chate i bedziesz go splacal !@#$% do usranej smierci i dzieci twoje tez i dzieci dzieci..skonczylem !@#$%.

Pozdrawiam! Nie przejmuj się idiotami :lol: Podejrzewam że jak ja uważa większość użytkowników tego forum, ponieważ tu się wypowiadają jedynie normalni ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zgadzam się w 100 % z danielgar! Scena pokazuje przecież poniekąd prawdę :P Biali się wzieli z Europy, Żółci z Azji no a Czarni z Afryki :lol: Nie wolno się wstydzić przecież swojej rasy ani swojego pochodzenia! Oczywiście jest to komedia i niektórzy wydają się tego nie rozumieć -.-Obraz ten jest mocno naciągnięty, bo po pierwsze wiadomo jak było, biali przyjechali i siłą zaciągneli czarnych na swoje plantacje w USA po czym nie rozumiejących ani "be" ani "me" po angielsku, nie mogącym wyjść z szoku po tym co właśnie się wydarzyło kazali harować jak zwierzęta nie dając im nic w zamian... A wyobrażacie sobie jakie to bestialskie gdy nie rozumiesz co chcą od ciebie ci dziwni "ludzie", krzyczą na ciebie w jakimś obcym języku i zabijają twoich braci bo nie wykonują jakiś durnych poleceń "swoich panów" (no murzyni pewnie nie wiedzieli że są zabijani za to że nie wykonują poleceń, bo w końcu nie rozumieli!)?? Aktorzy grający tutaj w realnym świecie nigdy by nie użyli takich słów ani podejrzewam nie mają takich poglądów ponieważ są mądrymi osobami ;) Jak już mówiłem to film - komedia, nie możemy tutaj doszukiwać się jakiejś większej racji i rzeczywistości i myślę że chyba wszyscy użytkownicy tego forum którzy chociaż za grosz mają oleju w głowie to rozumieją (a uwierzcie że nie wszyscy mają) :) A tak swoją drogą to nie powiem... Gruba scena ^^

Link to comment
Share on other sites

czym sie rozni "czlowiek" od "czlowieka"...pytanie dla wszystkich!!!!???................... ..wacha tak samo, !!!.....kocha tak samo!...!slyszy tak samo..,!!! widzi tak samo..,wiele by jeszcze wymieniac ....ale czy trzeba to wszystko przypominac ...zeby zrozumiec , cudownosc CZLOWIEKA!!!!!!!!jedna rasa CZLOWIEK!!!~!!!

Link to comment
Share on other sites

Czlowiek to jest Czlowiek....gatunki sa tylko odnosnie Zwierzat!!! Nie ma gatunkow Ludzi!!...sa natomiast Gatunki Zwierzat!.............! A tak na marginesie..wiesz co? ..czasami Ludzie wcale nie mysla./czyli ida za grupa..jak wszyscy mowia np.. ze czarny kolor skory to zle....itd .../.wtedy posluguja sie wlasnie instynktem ..jak zwierzeta!!/czyli ida bezmyslnie za grupa/i w tym wypadku Ludzie, ktorzy tak sie zachowuja sa wtedy podobni do Zwierzat!!!................. ale ciagle to sa LUdzie a nie Gatunek... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...