Skocz do zawartości

Cała Prawda O Afroamerykaninach ?


david7211

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowiek to jest Czlowiek....gatunki sa tylko odnosnie Zwierzat!!! Nie ma gatunkow Ludzi!!...sa natomiast Gatunki Zwierzat!.............! A tak na marginesie..wiesz co? ..czasami Ludzie wcale nie mysla./czyli ida za grupa..jak wszyscy mowia np.. ze czarny kolor skory to zle....itd .../.wtedy posluguja sie wlasnie instynktem ..jak zwierzeta!!/czyli ida bezmyslnie za grupa/i w tym wypadku Ludzie, ktorzy tak sie zachowuja sa wtedy podobni do Zwierzat!!!................. ale ciagle to sa LUdzie a nie Gatunek... :)

Homo sapiens to GATUNEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Czlowiek to jest Czlowiek....gatunki sa tylko odnosnie Zwierzat!!! Nie ma gatunkow Ludzi!!...sa natomiast Gatunki Zwierzat!.............! A tak na marginesie..wiesz co? ..czasami Ludzie wcale nie mysla./czyli ida za grupa..jak wszyscy mowia np.. ze czarny kolor skory to zle....itd .../.wtedy posluguja sie wlasnie instynktem ..jak zwierzeta!!/czyli ida bezmyslnie za grupa/i w tym wypadku Ludzie, ktorzy tak sie zachowuja sa wtedy podobni do Zwierzat!!!................. ale ciagle to sa LUdzie a nie Gatunek... :)

Ktos nie uwazal na biologii :)

Dzieki Jackie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie wiem w czym rzecz... gabrielangel nie wyraził się rasistowsko a tylko stwierdził fakt którego uczą się dzieci w szkole, a ty szukasz we wszystkim jakiś podtekstów -.- Jak dla mnie rasistami są osoby które są przewrażliwione na punkcie rasizmu bo przecież kolor skóry nie powinien grać roli a takie osoby co zwracają na kogoś uwagę ze względu na jego "inność" (czy to w pozytywny sposób czy negatywny) jest właśnie rasistą, tyle ode mnie :)

PS. Człowiek jest zwierzęciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poznalem wielu Czarnoskorych mieszkancow USA, zarowno tu urodzonych jak i emigrantow z Afryki i musze przyznac, ze dogadujemy sie bez zgrzytow, oni sami przynaja, ze fakt iz jestem transplantem z Europy sprawia, ze znika stygmata niewolnictwa, ktore automatycznie wlacza im sie gdy maja do czynienia po raz pierwszy z WASPem. Mialem okazje poznac osoby z roznych warstw spolecznych, i da sie wyczuc, ze ludzie z Afryki maja wyzsze morale wyniesione z domu; nie twierdze ze Czarni Amerykanie sa niemoralni.

Skoro autor tematu wrzucil tu filmik, ja rowniez pokusze sie o wrzut jednych z moich ulubionych Czarnoskorych komikow:

Katt Williams http://www.youtube.com/watch?v=_h1euQKJsr4&feature=fvw

Dave Chapelle http://www.youtube.com/watch?v=759SCBcUxto...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all po dłuższej przerwie :)

A więc tak , moim zdaniem Afroamerykanie kojarzą mi się z najlepszymi koszykarzami i najlepszym hip hop'em. Na polskiej scenie hip hop'owej pewnie znany raper mówi o sobie biały murzyn czyli gdyby Oni byli gorsi na pewno by tak siebie nie określił :) Moim zdaniem człowiek to człowiek, nie ważne w jakim języku mówi i skąd pochodzi ale co sobą reprezentuje ! PEACE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaah odezwał sie białas z malym f... ,jestescie zazdrosni faceci i tyle .babki nie mowilby takich rzeczy .Tak sie sklada ze znam wiele rodzi rasy afrykanskiej i czesto sa wiele lepszymi ludzmi od bialasow ! a odpowiedzcie mi na pytanie dlaczego pedofile i psychokryminalisci to bialasy? hmmm? czani czesto siedza za handel bronia czy narkotykami jakies przestepstwa ,a za gwalcenie dzieci i kobiet -biali .co jest gorsze ? zastanowie sie sami .I skoro jestescie takimi rasistami i uwazacie o czarnych ze sa gorsi to pamietajcie ze macie czarna krew ---> to sa wasi przodkowie I WSZYSCY WYWODZIMY SIE Z CZARNEGO LADU I BYLISMY KIEDYS CZARNI.MOZE OMINELISCIE LEKCJE GEOGRAFI????

porazka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja tak powiedzialam? nic nie mowilam co jest dla mnie najwazniejsze w zwiazku wiec... ,to byla przenosnia dla polskich zawistych ludzi i rasistow.a jesli chodzi o rase afrykanska to owszem istnieje ona ,sprawdz sobie ,nawet mam tak w podreczniku do geografi napisane potoczna nazwa razy negroidalnej, moze pierw poczytaj potem sie wypowiadaj. nie mam czasu gadac o bzdurach ,to co mialam powiedziec to powiedzialam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...