Skocz do zawartości

Sponsorowanie.


elisha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie sponsorowania. Moja mama przebywa w stanach od ponad 10 lat i jest rezydentem, z tego co wyczytałam gdyby starała się ona o sponsorowanie mnie czas oczekiwanie byłby około 9 lat jako iż jestem osobą po 21 roku życia, niezamężną. Czy np mój ojczym który jest obywatelem mógłby się starać o sponsorowanie mnie ? Czas oczekiwania byłby krótszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Ja jestem sponsorowana przez moja mame lecz obywatelke,jestem rowniez niezamezna i powyzej 21 lat,jesli chodzi o czas rozpatrywania to czekalabys okolo 5 lat.Te okolo 9 lat czeka rodzenstwo sponsorowane.

Nie daje reki sobie uciac ale wydaje mi sie iz Ojczym moze tez Cie sponsorowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sponsorowanie przez rezydenta - czyli przez twoja mame - moze rzeczywiscie sie przeciagnac do kilku lat, bo Ty jestes powyzej 21 roku zycia - na dzien dzisiejszy rzeczywiscie w kategorii sponsorowania "niezonate, ponad 21-letnie dziecko rezydenta" czas oczekiwania na green card wynosi w granicach 9 lat

czy ojczym moze cie sponsorowac to zalezy od tego ile mialas lat w dniu zawarcia zwiazku malzenskiego miedzy Twoja mama a ojczymem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...