Skocz do zawartości

Program Wspierania Mobilności Młodych Obywateli


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

czasu nie ma zbyt duzo bo jest aby 500 miejsc na ten rok a kto pierwszy ten lepszy :) jak napisali na stronie

nie ma co wybrzydzać , dostaliśmy 500 pozwolę na 5 miesięcy ! :)

na caly 2010 rok będzie tez tylko 500 pozwolę.BTW gdzies czytałem ze nowa pula podan zaczyna sie w listopadzie roku poprzedzającego.

Czyli pula 500 pozwoleń na rok 2010 będzie dostępna od listopada 2009.....

@mezzi a Ty juz w stanach siedzisz?

A kwestionariuszu jest kilka rubryk ktore mi sie nie podobają i których nie maja inne kraje.

Jak dobrze pamiętam powtarza 3 krotnie pytanie o to czy odmówili mam vizy do kanady LUB INNEGO KRAJU?

A jak oni maja sprawdzić czy komus rzeczywiscie odmówili vizy do stanów?

wiem ,wiem ze oni sa po sąsiedzku na tej samej ulicy ,ale ciężko mi sobie wyobrazić Panią "Basie" dzwoniącą z każdym uczestnikiem YMP do ambasady USA aby sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

danielgar problem nie jest w tym ze kogos oklamiesz a z tym ze kiedys mozesz miec problem z legalizacja pobytu na terenie Kanady jak to wylowia a wtedy zegnaj Kanado.

samo nie przyznanie wizy za tzw slabe zwiazki z Polska to cos innego niz za klamstwo itp..tego nie nalezy mieszac ...

Tak wiec wybor nalezy do Ciebie jak wpiszesz i co wpiszesz,,pamietam jak byly wizy do Kanady to nie ktore osoby dostawaly wizy do Kanady a nie dostawaly do USA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, wszystko racja , ale po prostu nie rozumiem pytania o odmowę vizy do innych panstw. A co to ambasadę kanadyjska obchodzi?

Jezeli ktos sie kwalifikuje do vizy, to ja dostanie , jak nie to nie . Poza tym nie widzę technicznej możliwości weryfikacji tego przez ambasadę. Poki co nie zanosi sie na połączone kanady i usa , wiec ich systemy również połączone nie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chodzi raczej o pozniejsza legalizacje pobytu ja mysle, tak jak napisal sly6, oni przy legalizacji sprawdzaja to wszystko bardzo dokladnie i po prostu moze byc lipa. a kanadyjczycy po prostu lubia wiedziec duzo.. chociaz w porownaniu z usa to i tak jest niewiele :)

danielgar jestem w pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie wyjazd do Kanady na poczatku przyszlego roku tylko ze:

"Nie może Państwu towarzyszyć współmałżonek, dziecko czy inna osoba pozostająca w tym samym gospodarstwie domowym."

Jak myslicie czy jesli zlozymy z zona osobno dokumenty mamy mozliwosc dostania osobno wiz? Czy stan cywilny przekresla juz wszystko na starcie?

Zastanawia mnie tez ile osob juz zlozylo aplikacje, ktos z tego forum?

I jeszcze to pytanie o prace jesli nie pracuje? wlasnie skonczylem szkole to chyba bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zloz papiery to sie przekonasz czy takie cos przejdzie mozesz tez napisac e-mail w tej sprawie

a czy sie bedziesz kwalifikowac to zobacz na dany program bo jak sam widzisz masz 3 programy i wez sobie taki aby przejsc..

daniel jak Ci sie nie podobaja pytania mozesz na nie odpowiadac lub tez nie skladac papierow,,jesli juz zamierzasz to ich sprawa po co im to jest potrzebne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...