Skocz do zawartości

Program Wspierania Mobilności Młodych Obywateli


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Chyba widziales ze sie placi na wize,za co musisz zaplacic to tlumaczenie zaswiadczenia o niekaralnosci-z konta bankowego,jak potrzeba to badania medyczne ale tutaj jakbys chcial pracowac z dziecmi-przy dzieciach..do tego dochodzi ubezpieczenie co moze wyniesc min np 400 zl a nawet wiecej,do tego bilet lotniczy a tutaj moga byc ceny od 2 tys i wiecej-bo nie wiadomo kiedy lecisz,do jakiego miejsca..

a teraz w poniedzialek sprawdz u tlumacza ile bedzie kosztowac tlumaczenie tych 2 dokumentow,do tego dodaj ubezpieczenie na rok z ptu bo maja ciekawa oferte

mozesz na stronie KRK sprawdzic ile kosztuje takie zaswiadczenie o niekaralnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zaświadczenia(W sumie naklejki) to koszt 50zł, za IEC trzeba zapłacić 150C$(~450zł), za tłumaczenie nie wezmą więcej niż 200-300zł(Nie są to jakieś książki), bilety widziałem już od 1600zł(w jedną stronę), przy dzieciach lub z dziećmi raczej robić nie będę, więc tego pod uwagę nie biorę. No i do tego główny wymóg posiadanie 2500C$, czyli około 8000 zł. Reasumując (50+450+300+2000+8000) wychodzi w dużym przybliżeniu 10,8 tyś. zł. No ale do tego ubezpieczenie które nie wiem ile wynosi. Jak mam się dokładnie pytać? Ubezpieczenie zdrowotne na okres jednego roku?

P.S. No i jeszcze opłaty wiązane z dojazdem do lotniska, wysłaniem papierów kurierem, wypożyczenie samochodu na miejscu, startowe jedzenie i spanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi w kalkulatorze koszt ubezpieczenia w towarzystwie PZM TU S.A. na kwotę 40 000, bez NWW 777zł. Zaznaczyłem że ma obejmować teren Kanady i Stanów.

Kurczę nie zdążyłem się wczoraj dodzwonić do Ambasady, nie wiesz gdzie można zobaczyć aktualną liczbę miejsc na IEC w tym roku, i kiedy(jeśli bym nie zdążył w tym) w 2013 rozpoczyna się ten program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ostatnia aktualizacja na stronie ambasady to, 21/05/2012 i wtedy były 134 miejsca, nie wiem wiem w jakim tempie ta liczba maleje, jak sądzicie dużo jest chętnych(oczywiście takich którzy spełniają wymogi)? Przez 3 miesiące zachowa się jeszcze miejsce dla mnie? Ubezpieczenie w PTU to koszt 1317zł. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie to ubezpieczenie patrzyles-chyba na wieksza sume kasy bo sa ludzie ze maja takie ubezpieczenie za kolo 400 zl ..moze zadzwon,przejdz sie do PTU,osob co maja w ofercie takie ubezpieczenie

jak przez 3 miesiace beda miejsca to bedziesz miec duzeee szczescie ;) to wtedy zagraj w lotto ..

bo myslalem ze chcesz teraz wyslac papiery a tak ,,zobaczysz za pare dni jak bedzie aktualizacja danych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...