Skocz do zawartości

Formularze Do Sponsorowania


aga998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czym się różnią formularze I-864, I-864A, I-864W i I-864EZ?

Mój mąż rozliczał się jedynie w 2008 roku, wcześniej studiował w Polsce. Jego dochody są niewystarczające. Moi teściowe chcą mnie dodatkowo sponsorować.

Rozumiem, że mój mąż powinien wypełnić I-864 jako mój główny sponsor, dołączyć rozliczenie z ostatniego roku i wytłumaczyć dlaczego nie rozliczał się wcześniej. Ponadto mój teść również powinien wypełnić i-864 jako joint sponsor + dołączyć rozliczenie z trzech ostatnich lat. Moja teściowa I-864A, gdyż jej dochody również są dodawane do całkowitej kwoty przychodu rocznego. Czy dobrze myślę?

Chciałabym być pewna czy dobrze wszystko zrozumiałam, gdyż już raz popełniliśmy błąd i wysłaliśmy tylko I-864 wypełnione przez mojego teścia. Dostaliśmy list z checklist, że są błędy i mój mąż musi również wypełnić formę i-864. Nie piszą nic o wypełnieniu formy I-864A przez moją teściową jako household member. Czy mimo wszystko wysłać ten formularz czy nie pchać się jak nas o to nie proszą?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie formularze i-864 wypełnione przez: mojego męża, teścia i teściową muszą być potwierdzone u notariusza? Czy to jest konieczne? (nie spotkałam się z tym i nie znalazłam żadnej info na ten temat)

zadnych dokumentow nie potwierdza sie przez notariusza - kiedys byly inne druki/formularze, ktore nalezalo potwierdzic u notariusza, teraz sa nowe druki i zaden notariusz nie musi nic potwierdzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czym się różnią formularze I-864, I-864A, I-864W i I-864EZ?

roznia sie tym jakie maja zastosowanie - I-864 jest drukiem glownym; I-864EZ Ciebie sie nie tyczy

Mój mąż rozliczał się jedynie w 2008 roku, wcześniej studiował w Polsce. Jego dochody są niewystarczające. Moi teściowe chcą mnie dodatkowo sponsorować.

Rozumiem, że mój mąż powinien wypełnić I-864 jako mój główny sponsor, dołączyć rozliczenie z ostatniego roku i wytłumaczyć dlaczego nie rozliczał się wcześniej.

dokladnie tak, plus proof of current employment

Ponadto mój teść również powinien wypełnić i-864 jako joint sponsor + dołączyć rozliczenie z trzech ostatnich lat.

plus proof of employment

Moja teściowa I-864A, gdyż jej dochody również są dodawane do całkowitej kwoty przychodu rocznego. Czy dobrze myślę?

plus tesciowa proof o employment

Chciałabym być pewna czy dobrze wszystko zrozumiałam, gdyż już raz popełniliśmy błąd i wysłaliśmy tylko I-864 wypełnione przez mojego teścia. Dostaliśmy list z checklist, że są błędy i mój mąż musi również wypełnić formę i-864. Nie piszą nic o wypełnieniu formy I-864A przez moją teściową jako household member. Czy mimo wszystko wysłać ten formularz czy nie pchać się jak nas o to nie proszą?

oni nie beda poprawiac Twoich dokumentow, bo od tego sa instrukcje, ktore mowia, ze jesli tesciowa jest wliczana to masz uzupelnic odpowiedni formularz i wyslac odpowiednie dokumenty typu proof of employment oraz proof of status. Jesli tego nie wyslesz do albo Ci przysla nastepny RFE albo sprawa bedzie denied i bedziesz skladac nowe dokumenty od nowa z nowa oplata itd. itp.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...