Skocz do zawartości

Ściema


edith

Rekomendowane odpowiedzi

witam.bylam z mezem i dzieckiem w kolsulacie,ja mam wize ale mąż i dziecko sie starali.i ja idiotka poszlam z nimi-idiotka poniewaz moja mama wyjechala 4 lata temu i nie wrocila do tej pory. sklamalam ze wrocila, a konsul to wychwycil i zapytal czy mozemy z nia przyjsc za tydzien.oczywiscie powiedzialam ze nie a on odp ze chlopy nie dostaja wizy(sklamalam bo pomyslalam ze we wnioskach nie ma danych mojej mamy i ze nie bedzie mial jak sprawdzica jakbym powiedziala ze przesiedziala to pewnie i tak by nam nie dal).czy w tej sytuacji lepiej sie juz wogóle nie starac o wize czy mozemy jeszcze sprobowac?? chyba w zlym dziale zamiescilam pytanie, z gory przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielegalnie przebywający w USA członek rodziny NIE OZNACZA automatycznej odmowy przynania wizy aplikantowi w Polsce. Myślę, że w jakiś tam sposób może utrudnić, być może na zasadzie, że skoro już jeden członek rodziny oszukał konsula, to niewykluczone, ze następny zrobi to samo. Ale mimo wszystko uważam, że warto się do tego przyznać. Wielka szkoda, ze skłamałaś konsulowi prosto w oczy. Od tej chwili jesteście kompletnie niewiarygodni. Przyłapanie na kłamstwie jak najbardziej może przekreślić wam na lata szanse na wizę. Poszłabym do konsula dopiero wtedy, gdy mama wróci do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może iść sam.

Z tym, że zalecają, aby iść po wizę, jak zmieni się sytuacja aplikanta.

Z tym, że u Was odmowa wynika nie ze słabych związków z Polską (co zawsze można poprawić), a z powodu kłamstwa.

We wniosku o wizę trzeba będzie wpisać, dlaczego odmówiono im wcześniej wizy.

Ja bym się nie pchała, ale z drugiej strony nie przyszłoby mi do głowy, żeby kłamać.

A w jaki sposób wypłynęła sprawa Twojej mamy, skoro we wnioskach nie podawaliście jej danych?

Napisałaś też, że Ty masz wizę. Dostałaś ją razem z mamą, czy starałaś się wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cos takiego ze czasami jak sie przyzna potem czlowiek do klamstwa to wtedy wiza za 2-4 podejsciem moze byc wydana ,,najgorzej moze byc wtedy jesli ktos uwaza ze nic sie nie stalo i nalezy ciagle pisac i mowic nie prawde..lub tez uwaza ze to nic sie nie stalo wielkiego...nalezy to miec na uwadze idac poraz 2-3 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle ze powiedzialas ze wrocila gdyz pamietam sytuacje z maja jak bylem z dziewczyna po wize i konsul sie pytal czy ktos z rodziny jest obecnie w usa i dziewczyna powiedziala ze tak mama, ten to sprawdzil co sie okazalo powiedzial dokladnie wszystko kiedy mama wyleciala na ile mama ma wize kiedy wczesniej byla w usa i takie tam wiec konsul napewno wie ze twoja mama nie wrocila z usa i siedzi tam nielegalne wiec troszke blad zrobilas bo moglas cos innego wymyslic to ze nie masz z mama kontaktu i takie tam teraz to watpie czy ci wize dadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno - "We wniosku o wizę trzeba będzie wpisać, dlaczego odmówiono im wcześniej wizy". GDZIE takie rzeczy się wpisuje, nie ma nic takiego o ile pamiętam.. :)

Edith - Ty byłaś po wize razem z nimi??Rozmawialiście z konsulem we 3<ke>??

Jeśli Ty masz wizę, to po co szłaś tam...??

Wtedy we wniosku Twojego męża i dziecka, nie ma nic o Babci... problem z głowy wg mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to pytanie jest: Czy odmówiono kiedykolwiek wizę, ale o podanie przyczyny nie ma wzmianki...

"We wniosku o wizę trzeba będzie wpisać, dlaczego odmówiono im wcześniej wizy" Nie ma pytania dlaczego, powody są niekiedy błahe i różnorakie... Powód zna tylko ON/A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...