Skocz do zawartości

Karino Pomoz!pilne


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

witam w pytaniu 5. List name, date and place of birth of all unmarried children under 21 years of age co powinnam wpisac,gdyz mamy razem z narzeczonym coreczke ale ona ma obywatelswo takze amerykanskie, i nie chce zeby ja policzyli do income naszego co-sponsora? help

Karino pomoz bo nie wiem co wpisac na visa journey dostalam odpowiedz ze nie musze jej pisac na wniosku jak ma obywatelstwo amerykanskie ale nie jestem pewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostalas te informacje od prawnika? Watpie. Na visa journey czesto ludzie pisza to co mysla (zreszta tak jak na kazdym forum) - co nie znaczy, ze pod wzgledem prawnym maja racje.

Jesli masz pytanie, ze masz wymienic wszystkie dzieci ponizej 21 roku zycia - to prosze mi wskazac gdzie jest napisane, ze dzieci, ktore byly urodzone w USA nie trzeba wpisywac? Masz wpisac wszystkie dzieci niezaleznie czy one maja czy nie maja obywatelstwa USA, bo to sa twoje dzieci ponizej 21 roku zycia. Jezeli masz natomiast zaznaczone zeby nie wpisywac dzieci, ktore sa US citizen - to wtedy pomijasz swoja corke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...