Skocz do zawartości

Studia W Polsce A Póżniej Praca W Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

co do wklejki w paszporcie to ta wiza jest wazna od paru miesiecy do max 10 lat

ale juz na granicy ta waznosc pobytu zalezy od urzednika na lotnisku i moze Ci dac pobyt na pare tygodni lub tez na max. 6 miesiecy..

a co do rodziny to roznie znia bywa,czasami lepiej nie myslec ze tam sie kogos i nie wspominac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki!Ale np. ożenie sie z Polką która jest w USA i ma obywatelstwo amerykańskie.Czyli po ślubie mogę się starać ubiegać o obywatelstwo lecz odrazu mi nie dadzą więc na jakich zasadach tam mogę zostać?I po ilu latach mogę dostać obywatelstwo??A oni nie będą mieli jakiś wątów że się ożeniłem z Polką i chce dostać to obywatelstwo USA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Tak,jak dostajesz staly pobyt to masz pozwolenie na prace.Jezeli chodzi o Twoja szkole to musisz przywiesc tlumaczenia swojego indeksu i dyplomu i Tutaj evaulowac to przez Foreign Credential Evaluation http://www.naces.org/aboutnaces.htm .Wiekszosc przedmiotow Tobie zalicza ale bedziesz musial wziasc reszte klas w College lub University , zalezy w jakim Stanie bedziesz.Oczywiscie wiaza sie z tym spore koszty,ale mozesz dostac pozyczke Student Loan.

Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...