Skocz do zawartości

Szanse Na Wize


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Witam,

czy ktoś moze mi powiedziec jak ocenia moje szanse na otrzymanie wizy turystycznej? Otoz mam 26 lat, w USA byłam 4 razy na w&t w latach: 2003, 2004, 2006 i 2007, zawsze wracałam na czas, dwukrotnie 2-3 tyg wczesniej przed terminem z DS'a. Obecnie nie pracuje (z koncem lipca rozwiązała mi sie umowa o prace w kancelarii adw.), sierpien i wrzesnien poswieciałam na nauke do egzaminu na aplikacje radcowska, na która sie dostałam. Teraz szukam pracy. Mam dobrego kolege w USA z ktorym znamy sie juz 6 lat i zaprosił mnie w odwiedziny na Swieta Bozego Narodzenia, bardzo chcialabym pojechac i dlatego chcialabym w najblizszym czasie starac sie o wize turystyczna, nie wiem jednak jak konsul spojrzy na to, ze obecnie nie mam pracy... Na pewno wezme ze soba uchwałe w Okregowej Izby Radcow Prawnych, z której wynika, iż dostałam na aplikacje, wiem tez ze znalezienie pracy to tez kwestia czasu, chcialabym jednak teraz starac sie o wize dopoki nie mam jeszcze pracy i mogłabym spokojnie pojechac do Warszawy, a nie od razu pytac o wolne.

Bede wdzieczna za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele dziewczyn mowi-pisze ze leci do kolegi a potem jest slub i na to tez zwroc uwage pod czas rozmowy..jak mozesz to idz na rozmowe jak bedziesz wiedziec gdzie bedziesz pracowac bo nawet jak sie dostalas na aplikacje to nadal nie ma powiedziane ze bedziesz pracowac,wez to pod uwage

masz ten plus ze bylas juz w usa i na czas wracalas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odp. sly, zdaję sobie sprawę, że tak to może wyglądać jak opisałeś, myślałam jednak, że zdany egzamin na aplikację to jednak coś, co świadczy o moich konkretnych planach życiowych związanych z Polską (bo dla mnie rzeczywiście tak jest), mimo wszystko chyba zaryzykuję, bo jeśli pracę uda mi sie znaleźć dopiero np. za miesiąc, to ceny biletów podskoczą niemiłosiernie w góre, a już i tak są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...