Skocz do zawartości

Szanse Na Wize


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wiem ze cala masa tu podobnych pytan ale zanim wyrzuce prawie 400 zl w bloto chcialbym poznac opinie bardziej doswiadczonych forumowiczow odnosnie moich szans otrzymania wizy turystycznej. moja sytuacja wyglada nastepujaco:

-jestem w trakcie pisania magisterki

-pracuje w firmie informatycznej (umowa do czerwca 2010 ktora juz wiem ze bedzie przedluzona - zarobkow nie mam nie wiadomo jak wielkich ale sa)

-mieszkam z rodzina (rodzice, rodzenstwo)

-wlasne auto (gdzies tu wyczytalem ze nawet takie pytanie padlo na rozmowie..)

-nigdy za granica nie bylem

pod koniec listopada lub poczatek grudnia chcialbym wyjechac na dwa tygodnie do Colorado. nie mam zadnych powiazan z USA. zero rodziny czy cos. jade na wycieczke, ale nie z biura podrozy (w nastepnych latach chcialbym rowniez odwiedzic inne miejsca w USA). czesciowo pomoga mi rodzice pokryc koszt wycieczki. czy wg Was mam szanse na wize? nie chce ustalac zadnych konkretnych terminow, ale wiem ze urlop w pracy dostane na ten czas. termin wybralem ot tak sobie, o takiej wycieczce marze od dawna a teraz mam kase, mozliwosci i chce zobaczyc kawalek swiata.

czy na ewentualnej rozmowie z konsulem ma wplyw to czy bede rozmawiac po Polsku czy Angielsku? patrza na to przy rozpatrywaniu wniosku?

z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a szanse taka wieksza czy mniejsza? ;):D

Tego nikt nie moze powiedziec.

Mysle ze jezeli stac cie na wakacje w Colorado

to masz szanse otrzymac wize i w koncu w porownaniu do

reszty wydatkow nie jest to az tak wielka kwota (oplata wizowa)

tak ze to jedyna gwarancja aby wiedziec na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzis jestem po rozmowie - rezultat: wiza turystyczna na 10 lat :). Bardzo sympatyczna pani byla. zadala pytania: czy studiuje, co studiuje, gdzie pracuje, czy na caly etat, gdzie lece i czy sam. wszedzie odpowiedzi byly na tak :). rozmowa trwala pare sekund. ogolnie dzis bylo razem ze mna tylko okolo 8 osob :|. mysle ze wakacyjny szal minal i moze dlatego :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy dużo osób stara sie o wize turystyczną?? mam umowione spotkanie (jade tam pierwszy raz) chciałabym dowiedzieć się czy dużo osób dostaje odmowy?? mój ojciec jest stalym rezydentem a moja mama czeka na spotkanie w sprawie wizy imigracyjnej, ja nie chcialam byc wpisana do takiego wniosku ponieważ nie wiaże swojej przyszłości z usa chce jechac jeszce na 2 tygodnie urlopu z pracy a oprócz tego chcę wypocząć przed rozpoczynajacymi sie w pazdzierniku studiami magisterskimi. Bardzo prosze o odpowiedz pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...