Skocz do zawartości

Znajomy Zaprasza Mnie Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mój znajomy w USa który nie jest polakiem zaprasza mnie do siebie na wakacje do USA Co ma mi wysłać by jakiś tam stopniu ułtawić mi dostanie wizy ? Wiem ze zaproszenie ale jak w USA sie na takie sprawy mówi moze mi ktos podac nazwe tego odpowiednika ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 temat jest zle napisany,,bo Ty lecisz jako turysta a nie na pobyt staly chyba ze masz cos do ukrycia to wtedy mozesz wyjsc bez wizy...

no i nie tak dawno byl juz poruszny ten temat na tym forum,,znajdziesz go szybko .

tutaj go masz:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=14358&hl=

a co do zaproszenia to mozesz miec ich i 10000 szt a i tak wyjsc bez wizy bo Ich nie obchodzi kto Cie zaprasza a czy masz do czego wracac,czy nie bedziesz pracowac nielegalnie i nie zostaniesz tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzej masz linka do tego jak kto sie nazywa

a teraz czy jest to sens aby takie cos wyslal?i tak tego na sile nie pokazesz to raz oraz to nie On ma przekonac Konsula ze wrocisz a TY swoja postawa i odpowiedziami i mozesz miec napisane nie wiadomo co-ile to kasy ten znajomy ma a wyjsc bez wizy,rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...