Skocz do zawartości

Lotnisko!


cat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie. Ile czasu trwa odprawa na lotnisku w Warszawie. Nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko wyglada na lotnisku w Warszawie. Jak wczesnie mam przyjechac żeby zdążyć na samolot. Czy długo są sprawdzane bagaże, paszporty, czy są robione jakieś zdjęcia, odciski palców-jak dłogo to wszystko trwa???

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zdasz Walizy< pokazujesz bilet i paśport> , jakieś 2-3 godziny przed odlotem, następnie jesteś na jakąś godzinę wolny... możesz w tym czasie sobie coś zjeść. Pozniej gdy juz przejdziesz odprawę paszportową, sprawdzają wizy, klepią odciski, to wchodzisz do poczekalni i .. zas masz czas, < Z tym, że już nie możesz wyjść poza bramki..> aż nie zawołają przez megafon, że samolot podstawiony i można powoli wstawać.. Najpierw dziadki, opiekunowie z małymi dziećmi a później cała rzesza potencjalnych zdrowych robotników ;-).

Sly ja odciski miałam w PL tylko chyba po jednym paluszku, ale fakt zdjęcia to już na lotnisku w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...