Skocz do zawartości

Kolejna Próba


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

w najbliżyszm czasie (czekam obecnie na nowy paszport) zamierzam po raz kolejny starać sie o wize turystyczną...bedzie to już moja trzecia próba poprzednio mnie 'ulali' w kwietniu i czerwcu zeszłego roku

tym razem chce jechać na 4-6 tyg do znajomych w usa. spotkaliśmy sie już w czerwcu w polsce. bede miał zaproszenie oraz bedzie także wysłany list do konsula w krk (znajomy w usa kontaktował sie z kongresmenem i on tak zalecił)

problem w tym że,,,,w kwietniu skonczyłem technikum hotelarskie i nie pracuje jeszcze (kryzys :) ). chce odwiedzić usa zanim podejme prace, gdyż mam teraz dużo wolnego czasu.

mam już 'doświadczenie' i wiem jak wygląda rozmowa z konsula także raczej bede wyluzowany :)

mam jakieś szanse? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale zawsze lepiej mieć jakieś papiery z USA nie ich nie mieć :)

wiem jak to jest...ale tym razem chciałbym mieć inne zakonczenie rozmowy :rolleyes:

mam jeszcze pytanie: we wniosku ds156 w kolumnie 21 jest zawód....co mam wpisać? jakos nie chce pisać bezrobotny :) jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

w najbliżyszm czasie (czekam obecnie na nowy paszport) zamierzam po raz kolejny starać sie o wize turystyczną...bedzie to już moja trzecia próba poprzednio mnie 'ulali' w kwietniu i czerwcu zeszłego roku

problem w tym że,,,,w kwietniu skonczyłem technikum hotelarskie i nie pracuje jeszcze (kryzys :) ). chce odwiedzić usa zanim podejme prace, gdyż mam teraz dużo wolnego czasu.

mam jakieś szanse? :)

Czyli jak starałeś się o wizę poprzednio, to chodziłeś do szkoły? Teraz już nie chodzisz, i nie pracujesz, więc teoretycznie szanse na wizę masz mniejsze niż poprzednio.

Jaka była przyczyna poprzednich odmów? Może ukryłeś coś przed urzędnikiem? Jeśli coś ukryłeś lub skłamałeś, to możesz już nigdy nie wjechać do USA, nawet przy ruchu bezwizowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akma, nic nie ukryłem przed urzędnikiem. powiedział: twoja sytuacja osobista musi być bardziej stabilny. i tyle sie dowiedziałem

wiem że mam mniejsze szanse niz poprzednio ale jeśli wtedy nie dostałem wizy to i tak nie mam nic do stracenia teraz :) moge sie tylko pozytywnie zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akma, nic nie ukryłem przed urzędnikiem. powiedział: twoja sytuacja osobista musi być bardziej stabilny. i tyle sie dowiedziałem

Teraz twoja sytuacja jest jeszcze mniej stabilna niż poprzednio.

wiem że mam mniejsze szanse niz poprzednio ale jeśli wtedy nie dostałem wizy to i tak nie mam nic do stracenia teraz :) moge sie tylko pozytywnie zaskoczyć

Może osobiście nie masz nic do stracenia, ale możesz po raz kolejny podnieść odsetek odmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...