Skocz do zawartości

Klm Royal Dutch Airlines


hciuku

Rekomendowane odpowiedzi

czesc ..

lecial ktos moze w przeszlosci liniami lotniczymi KLM Royal Dutch Airlines z Warszawy przez Amsterdam ??

pierwszy raz slysze o takiej lini lotniczej .. ciotka ze stanow mi ja zaproponowala poniewaz moj cel podrozy to Minneapolis i ciotka mowila mi ze ta linia lotnicza leci z Warszawy prze Amsterdam prosto do Minneapolis nie zachaczajac Chicago ..

Wlasnie Amsterdam .. jak ja sobie poradze na lotnisku . ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spokojnie - poradzisz sobie na pewno! Lotnisko jest duże, ale doskonale oznakowane, przyjazne pasażerom - moim zdaniem. Ja przesiadałam się tam lecąc do Kanady. A linia lotnicza też porządna! Jeśli nie znasz angielskiego - weź ze sobą rozmówki - gdybyś chciał poprosić o kawę, herbatę, itp. na pokładzie. Obsługa nie mówi po polsku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc tak ze polecisz KLM do Amsterdamu a juz do Mineapolis NorthWest Arlines bo One wspolpracuja ze soba,,,nastaw sie na mala rozmowe z urzednikiem po co lecisz,na jak dlugo itp

cos o KLM:

Narodowa linia lotnicza Holandii będąca jednocześnie najstarszą na świecie, nieprzerwanie działającą od 1919 roku. Od czasu połączenia z Air France w 2003 roku, linia jest także największym przewoźnikiem na świecie.

http://www.skyone.pl/linie-lotnicze/klm.xml

Mogles nie slyszec bo Oni sa nie tak duzi jak Air France,Lufthansa....

A i dobrze Twoja Ciocia mowi,,malo linii lotniczych lata tam gdzie chcesz leciec i dlatego tez powiedziala Ci o KLM :)

na lotnisku sobie poradzisz jesli bedziesz isc po znakach,,teraz to lotnisko zostalo rozbudowane ale jest male do tego co masz we Francji,Niemczech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do to-ja:

angielski umiem wiec sobie bez problemu poradze z dogadaniem sie

do Joanna30 :

pierwszy raz slysze bo to bedzie moj pierwszy raz lecac samolotem .. nie latam na bierzaco wiec nie jestem obeznany w lotniskach :)

do sly6 :

ta rozmowa z urzednikiem bedzie w amsterdamie czy juz w minneapolis ?;>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wiec mowicie ze pozadna linia lotnicza i nie ma sie czego obawiac :)

wierze wam na slowo :rolleyes: heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam cos od siebie:

KLM jedne z najbardziej przyjaznych linii lotniczych jakie kursuja do USA

Lotnisko Schiphol (Amsterdam) najlepsze lotnisko przesiadkowe do USA - najprostsze w Europie:

na tranzycie (przesiadka) 2 dlugie korytarze z gate - ami, bradzo dobrze oznaczone i to wszystko.

Lepiej nie mogles trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...