Skocz do zawartości

Wniosek Wizowy - Ds156


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie, w rezultacie zdecydowałam się na tą która wg mnie jest LOGICZNA.

A więc pytanie: pyt. 37 : czy któraś z bliskich osób jest na terenie USA.. I co tu wpisać, jest pole mąż/żona gdy JESTEŚMY po rozwodzie,

wpisałam NIE,

że nikt nie przebywa na terytorium USA wg osób które oni napisali. Formalnie/urzędowo nie jest to już małżeństwo

Było w porządku, żadnej doczepki.

A wizy nie ma, niestety :). Ale następne podejście zaplanowane ;-).

Miejmy nadzieję, ze będzie już dobrze.

Rozmowa przebiegała dobrze, pytania dopowiadane krótko, zwięźle i na temat. Uśmiech gościł po obu stronach "szybki".

szkoda kasiorki trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest gorsze,,majac kogos dobrego w USA i nie miec wizy jak narazie ale mozna ja dostac za jakis czas czy tez majac wize a nie miec-nie znac odpowiednich osob ktore wrazie czego pomoga ....

napisalem to aby pokazac ze czasami lepiej znac-miec kogos odpowiedniego w USA a miec problem z wiza teraz .no ale kazdy ma inne zdanie na ten temat.

ps ja wybieram zdrowie i odpowiednie osoby :) a wiza jak nie teraz to kiedys byla by...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w rezultacie zdecydowałam się na tą która wg mnie jest LOGICZNA.

A więc pytanie: pyt. 37 : czy któraś z bliskich osób jest na terenie USA.. I co tu wpisać, jest pole mąż/żona gdy JESTEŚMY po rozwodzie,

wpisałam NIE,

że nikt nie przebywa na terytorium USA wg osób które oni napisali. Formalnie/urzędowo nie jest to już małżeństwo

Było w porządku, żadnej doczepki.

A wizy nie ma, niestety :). Ale następne podejście zaplanowane ;-).

Miejmy nadzieję, ze będzie już dobrze.

Rozmowa przebiegała dobrze, pytania dopowiadane krótko, zwięźle i na temat. Uśmiech gościł po obu stronach "szybki".

szkoda kasiorki trochę :)

a jaki był powód odmowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam wazne pytanie otóz w pon mam spotkanie z konsulem w sprawie wizy i mam pewien problem otóz kiedys została założona dla mnie petycja imigracyjna (na całą rodzine) tylko że ja sie nie załapałam bo mam już ukończone 21 lat i nie chcialam aby moj ojciec sie odwoływał, ponieważ nie chce tam mieszkać tylko chce lecieć na 2 tygodnie na chrzest córki mojej siostry. co mam w takiej sytuacji wpisac w tym wniosku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...