Skocz do zawartości

Udana Wizyta W Ambasadzie W Warszawie F2b


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jestem po rozmowie z konsulem, raczej Pania Konsul. Rozmowa byla bardzo krotka ale w bardzo milej atmosferze(tylko nam kawy brakowalo biggrin.gif )

Pytania: 1. Przysiega, 2. Gdzie mieszka rodzina, 3. Kiedy mam zamiar wyjechac do Stanow i na koncu Pani Konsul(zasluguje aby pisac o niej z duzej litery wink.gif )zyczyla mi udanego pobytu w Stanach! Slabo umiala po polsku... i na tym koniec. Wlasnie przed chwila odebralam paszport z DHL no i tylko kupic bilet. Oddano mi oryginaly dokumentow, w ogole nic ode mnie nie chciano bo przeciez jade na laczenie rodzin.

ale poco to pisze? Aby podziekowac

Bo niektore osoby na tym Forum przyczynily sie do tego ze wiedzialam gdzie i co konkretnie mnie spotka. Uwierzecie mi wtedy czlowiek wcale sie nie stresuje. Imiennie, raczej pseudonimowo dziekuje Sly6 i naszej kochanej prawniczce Karinie ale wiele godzin przesiedzialam aby sledzic losy podobych osob jak ja i jak udalo im sie rozwiazac problemy. To Forum jest naprawde jakies takie rzeczowe, masz problem piszesz i dostajesz odpowiedz!! Jest tu mnostwo zyczliwych osob, tak trzymac! Mam problemy z opanowaniem tego programu wiec tu tez mam pomoc, nasz Sly6 niestrudzony. Fajny z ciebie czlowiek biggrin.gif

Tez postaram sie pomagac...chociaz troszke smile.gif

Serdecznie pozdrawiam wszystkich!!!!

Jolanta12 jeszcze z Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...