Skocz do zawartości

Ile trwa wizyta w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)! Mam pytanie: Jezeli mam wizyte w ambasadzie w sprawie wizy J1 na godz. 13:30 to mniej wiecej kiedy bede juz po rozmowie? Chodzi mi o to ile czasu zajmie mi wizyta w ambasadzie. Niestety do Warszawy mam kawalek drogi pociagiem i chcialabym wiedziec czy zdarze na pociag powrotny o 16 :D. Bede wdzieczna takze za informacje praktyczne takie jak: czym dojechac do ambasadyz dworca, gdzie mozna kupic bilety autobusowe czy tramwajowe i za ile :D

z gory dziekuje za wasza pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem czy starania o wize J1 trwaja tyla samo co o turystyczna ( taka mam) ale moze troszke Ci pomoge.

Moja wizyta w ambasadzie trwala 30 min. Do tego nalezy doliczyc stanie przed ambasada w dwoch kolejkach- przed brama 15 min, i juz na terenie ambasady-ok.40min ( ale bylo zimno brr). Razem okolo 1,5 godziny.

Czyli zdazysz :)

Droga z dworca do ambasady trwa ok.20min, tak slyszalam, ja jechalam autobusem 131, i to wlasnie kierowcy najchetnej pomagali w dotarciu do ambasady, pytalam czy dojade, kupilam u nich bilet a nawet kiwneli mi kiedy mam wysiasc (z tego co pamietam to 3 przystanki). Wiec usmiech i pytania i trafisz bez problemu. Ach bilet u kierowcy 3zl. Droga powrotna wygladala tak samo, nawet trafilam na tego samego kierowce -131, zapytal jak poszlo i powiedzzial,ze dowiezie mnie na dworzec :D

Powodzenia

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

moj brat jezdzil po J1 i tez mial rozmowe ale od 13 ich wpuszczali.wszystko szlo sprawnie -pomimo,ze na tamten dzien mieli az 400studentow.poszlo sprawnie jak wszedl do ambasady o 13.47 tak wyszedl ok 14.30 wiec mysle ze nie powinnas sie martwic zdazysz na 16 na pociag.powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym dojechac do ambasady z dworca,  

gdzie mozna kupic bilety autobusowe czy tramwajowe i za ile :)

Witam !

Jeżeli jedziesz do Warszawy pociągiem, to musisz zwrócić uwagę gdzie wysiąść :!:

Najbliżej do ambasady jest z dworca Warszawa Centralna :!:

Z wszystkich czterech stron dworca można czymś dojechać.

Najwięcej połączeń jest od strony Al.Jerozolimskich (autobusy).

501 - 525 - 502 - 505 - 131 - 359 >>> do Placu Konstytucji, a później 159 - 509 do ambasady lub autobuty (z pl.Konstytucji do ambasady ~~1 km. )

Z dw.W-wa Centralna (od strony ul.Chałubińskiego) >>>

Tramwajem (1 przystanek) 10 - 16 - 17 - 19 - 29 - 33 (kierunek Wyścigi)

później 159 (3 przystanki na wschód).

Bilet normalny na przejazd autobusem , tramwajem, metrem kosztuje >>> jednorazowy = 2.40 PLN

całodobowy (24 godziny) 7.20 PLN

(bilet "24 H" kasujesz tylko raz. Przy pierwszym przejeździe)

Bilety można kupić w każdym kiosku z gazetami .

U kierowcy jest dopłata ( .40 - .60 PLN.)

Szczegółowe info o komunikacji miejskiej w W-wie można sprawdzić na >>> www.ztm.waw.pl

ps.

Realny czas dotarcia z dworca do ambasady ~~ 30 min.

Jeżeli zależy Ci na czasie, to 10 min. TAXI ~~ 15.oo PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za pomoc :). Mam jeszcze jedno pytanie - jadąc do ambasady bede miala troche czasu tzn. 2 godziny na to, wiec czy oplaca sie isc np na pieszo i cos zobaczyc (czy to daleko) czy lepiej jechac autobusem i moze w otoczeniu pl.Konstytucji jest cos ciekawego? Bede na dworcu centralnym w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...