Skocz do zawartości

Zaświadczenie Ze Szkoły


hciuku

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie Twoj brat sie uczniem i radze isc jak najpredzej na rozmowe a jak sie nie uda to trzeba mowic,,pisac prawde..tzn Twoj brat wypelni druk ds 157 i tam bedzie napisane jakie konczyl szkoly wiec wyjdzie co i jak

a czy ma szanse?zalezy jak bedzie przekonywujacy bo ludzie przed matura,,w czasie matury i po maturze dostawali wizy ale na to nalezy byc przygotowanym ,,jaki kierunek i jakich studiach bedzie sie uczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki wielkie za odpowiedz :) , ja dopiero dzis skladam wniosek o paszport, bo moj w prawdzie jest jeszcze wazny do listopada 2011 ale zdjecie jest jak mialam 13 lat..ale mam zamiar sie dowiedziec o jakies pismo ktore mozna zlozyc zeby dali ten paszport szybciej...slyszalam ze jest cos takiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz do dzwon do urzedu dzis lub tez jutro i sie spytaj czy mozna cos teraz poradzic na to przyspiesznie bo moze byc tak jak pisze danik ze pod czas skladania cos mozna zrobic a nie juz po zlozeniu ,,no ale warto sie spytac jak kto jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlozylam dzis wniosek i pytalam sie pani czy mozna to jakos przyspieszyc, poza tym moja mama dzwonila do kolezanki ktora pracuje w urzedzie wlasnie ale obie panie powiedzialy ze nie ma mozliwosci przyspieszenia i ze paszport bedzie za 3 tygodnie do miesiaca...nie wiem jak ja z tym wszystkim zdarze, jeszcze musze zaliczyc wszystkie przedmioty zeby mi podbili legitymacje, jutro mi bedzie potrzebna przy rozmowie a mam delikatnie mowiac ciezkie studia...z chwila jak dostane paszport od razu zadzwonie do ambasady, ale mam pytanie czy bilety bardzo podrazeja do polowy kwietnia, czy zdarzaja sie wtedy jakies promocje?(wiem ze to pytanie nie podchodzi za bardzo pod ten temat:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...