Skocz do zawartości

Zaświadczenie Ze Szkoły


hciuku

Rekomendowane odpowiedzi

ja ci powiem kolego ze bylem dzisaj w ambasadzie i dostalem wize. Taki papierek tez mialem ze soba ale go nie wołali, powiedzialem ze sie ucze, zapytali ile mam jeszcze lat nauki i papierku nie wołali.

Skoro tak ci dyrektorka powiedziala to masz fajnie, bo powiesz im co maja ci napisac, jakie pieczatki etc. Za to oplaty zadnej brac nie powinni.

A oto wzor jaki ja dostalem:

Adres szkoly, z nipem Miasto, data

ZAŚWIADCZENIE

Zaswiadcza sie, iz Pan Twoje imie nazwosko o numerze PESEL 1234567890 urodzony

data w miasto, jest uczniem ( pierwszego 2,3,4,5,6 semestru - dziennego zaocznego ) np.

pierwszego zaczonego Prywatnego Liceum Ogólnokształcacego w Miasto w roku szkolnym

2009/2010 przy ulicy ( ulica szkoly )

Miesieczny koszt czesnego wynosi "np 100" PLN. Zaświadczenie wydaje się na prośbę

zainteresowanego.

Z poważaniem SEKRETARKA SZKOLY w moim wypadku :)

ps u mnie byly 2 pieczatki ( szkolna i spółki )

Jeśli w twojej szkole nie wiedza jak pisac zaświadczenia to poprostu twoja szkola to pomylka.

Bez urazu twojego imienia. Ale takie zaświadczenia są wystawiane nie tylko na potrzeby

WIZ.

No nic trzymaj sie i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzięki bardzo mi pomogłeś ..

w poniedziałek idę zanieść wniosek aby wydali mi taki papierek .. okaże się czy wiedza jak napisać czy nie .. :)

jakby co to im powiem co i jak :)

dyrekcja mi powiedziała ze jeszcze nie spotkali się z takim czym ze uczeń w roku szkolnym chce wyjechać na wakacje do stanów ..

p.s

a twój wyjazd jest w czasie nauki czy w wakacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam ponownie :)

mam podobny problem - niedawno kupiłam bilet na 19.06 (tydzień przed zakończeniem roku szkolnego)

i zastanawia mnie czy powinnam mieć ze sobą dokument, ze szkoły, który usprawiedliwia moją nieobecność/zwalnia mnie, po to aby w razie czego okazać go na lotnisku w Stanach?

Bo w sumie mogą się zapytać czemu nie jestem w szkole i co wtedy? Nie ma gwarancji, że uwierzą mi na słowo : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialabys chyba trafic na urzednika na lotnisku ktory jest Polakiem i ma dzieci w Twoim wieku, inaczej skad mialby wiedziec kiedy sie konczy rok szkolny w Polsce? Inna sprawa ze zawsze jest lepiej miec 50 papierow za duzo niz jeden za malo, wiec jak z tym zaswiadczeniem to nie jest jakis wielki problem to zalatw go sobie, bedziesz o tyle spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram- urzędnicy na lotnisku za bardzo się nie orientują, jak to jest z rokiem szkolnym w Polsce. Tym bardziej, ze przecież przewijają się tam ludzie z całego świata, więc taki urzędnik musiałby się znać na organizacji roku szkolnego większości krajów na świecie...

Dla przykładu- byłam w USA w grudniu na miesiąc. Urzędniczka na lotnisku spytała mnie, kiedy wracam do szkoły (na studia). Odpowiedziałam, ze w połowie stycznia i jakoś nie zauważyłam zdziwienia na jej twarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu- byłam w USA w grudniu na miesiąc. Urzędniczka na lotnisku spytała mnie, kiedy wracam do szkoły (na studia). Odpowiedziałam, ze w połowie stycznia i jakoś nie zauważyłam zdziwienia na jej twarzy...

Trudno żeby była zdziwiona. W styczniu w USA zaczyna się nowy semestr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim, prosze o rade, mianowicie chcemy sie bratem starac o wize bo chcielibysmy pojechac w wakacje od polowy lipca na miesiac pozwiedzac wschodnie wybrzerze.ja jestem obecnie na 3 roku (weterynarii:P) natomiast problem jest z moim bratem, ktory w maju pisze mature, oczywiscie ma zamiar isc od razu na studia (prawo swoja droga) ale co ma powiedziec w konsulacie, jak ma udowodnic ze sie uczy skoro za chwile nie bedzie juz ani uczniem liceum ani nie bedzie jeszcze na studiach?myslicie ze to przekresla jego szanse na wize? jak oni beda na to patrzec? do ambasady mamy sie zamiar udac za jakies 2 tyg. jak ja dostane nowy paszport...z gory dzieki za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...