Skocz do zawartości

Koszt Telefonicznej Rozmowy O Wize


Cot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar jutro zadzwonic w sprawie wizyty z konsulem i interesuje mnie jaki jest koszt tej rozmowy. Wiem ze to prawie 5 zl/min ale ile taka standardowa rozmowa trwa. Nie mam dodatkowych pytan ani napietego kalendarza wiec nie bede przedluzac. Mam telefon na karcie i 35 zlotych na koncie i zastanawiam sie czy wystarczy nie chcialabym zeby przerwalo w polowie a wkrotce i tak wyjezdzam za granice wiec wolalabym nie doladowywac jesli nie musze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rozmowa w sprawie ustalenia terminu trwała 7min (czyli "zjadło" ok. 35 zł). Osoba na infolinii pyta o podstawowe informacje jak imie, nazwisko, numer paszportu. Po zapisaniu mnie na dogodny dla mnie termin i godzinę, zapytała czy w przeszłości starałam się o wize, moja odp. była "tak" wiec zapytała o jakie, a pozniej kazała podac adres mailowy, na który dostałam jakby potwierdzenie o spotkaniu z konsulem wraz z numerem spotkania, na koniec powiedziała jakie dokumenty mam ze sobą wziąść (dokładnie te same, które są wymienione na stronie ambasady).

To czy wniosek jest pradwidłowo wypełniony sprawdząją pracownicy ambasady, nie osoba na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec, ze jak sie placi karta to tak naprawde wykupuje sie okreslony czas na rozmowe (otrzymuje sie kod PIN) - niech mnie ktos poprawi jesli sie cos zmienilo w tym temacie

jesli dobrze pamietam to czas na rozmowe za te stala oplate byl cos w okolicach 7-9 minut - pewnie jest napisane na stronach ambasady - ja w swojej rozmowie zmiescilem sie w ciagu 5 minut i kilku sekund ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...