Skocz do zawartości

Wychodze Za Maz Na Wizie Studenckiej F1!


dianacru

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, by miejsce zawarcia związku małżeńskiego miało negatywny wpływ na możliwość otrzymania GC. Wręcz bym rzekła, że LV to miejsce znane nie tylko z kasyn, ale też spontanicznie zawieranych małżeństw, co powinno przemawiać na waszą korzyść w tym sensie, że nie zaplanowałaś sobie ślubu na wizie studenckiej i nie użyłaś tej wizy niezgodnie z przeznaczeniem. Oczywiście na interview dokładnie was o to wypytają, o to kiedy podjęliście decyzję o zawarciu małżeństwa itd. Ja też wyszłam za mąż na F-1, przez interview przeszliśmy pomyślnie, GC dostałam, właśnie zaczynam proces jej odnawiania. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolenie na pracę przyszło niecałe trzy miesiące po wysłaniu papierów, GC miałam w ręku w ciągu 5,5 miesiąca. Na interview pytano nas o ramy czasowe naszego związku, moje pobyty w USA, plany ślubne, kto był na ślubie, czemu nie było rodziny itd. Całe interview trwało może ze 20 minut, a GC przyszła pocztą chyba niecałe 2 tygodnie po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...