Skocz do zawartości

Stawki Per Hour


Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie wielu bogatych nie przywiazuje wagi do markowych ubran bo rozsadnie mysla

jak chcesz przeplacac za to ze masz naszywke i znaczek firmowy ktore kompletnie o niczym nie swiadcza to powodzenia

polecam sklepy Armaniego, oni sa dla mnie liderem szczytu debilizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze sie, tez znam pare osob, ktore w USA maja sporo kasy i tak naprawde o tym, ze maja kase to mi zawsze mowili inni bo ani po wygladzie, ani po ubraniach czlowiek by na to nie wpadl

swoja droga ja to na czyjes ubrania nie zwracam uwagi, o ile czysto to kazda marka i kolorystyka jest dla mnie do przyjecia, choc moze czasem wywoluje usmiech na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Bylem na WAT w tym roku po raz pierwszy w zyciu , pracowalem dla Pepsi okolice Outher Banks. Pracowalem 16 tyg , srednio na tydzien zarabialem 550 dolarow. 60 godz tygodniowo sobie wpisywalem ale tak naprawde tyle nie pracowalem , we wrzesniu z tego byla polowa . Miesiecznie z tego na mieszkanie 350 , jedzienie podobnie . Kupilem mase rzeczy , zostalo 2500dolcow , do tego przyjdzie jeszcze podatek 1700. Wg mnie zdecydowanie sie oplacalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze to okreslic czy jedzie sie po kase czy jedzie sie zeby zobaczyc Stany, podrozowac, miec pelno wspomnien i wrazen. Jesli to pierwsze to jest to mozliwe, ale trzeba zrobic b.dobra selekcje ofert i prac, a jesli po drugie - to na bank będzie zadowolony kazdy kto chce poczuc inny klimat, pozwiedzac i miec wspomnienia na pare lat. Program zawsze sie zwraca, wiec koszta poczatkowe przed wyjazdem ryzykiem nie są. Reszta we własnych rękach i ochocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...