Skocz do zawartości

Od Czego Zacząć?/proszę O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

widzisz ja tak samo sadzilem ze tak bedzie w moim przypadku,,takie cos za dobre serce za dobre serce a potem okazalo sie ze trzeba miec mocna dup.....bo Cie kopia za to ze byles dobry bo dla nich to nic nie znaczy,,

Oni moga wszystko a Ty nic

wiec jak slysze ze ktos z Polski przyjezdza i oczekuje tego i tamtego to tak samo sie ma do tych co przylatuja z USA-Kanady wiec ;ludzie sa tacy sami wszedzie,,trzeba aby dobrze popasc

oczywiscie Ci tego nie zycze,,co zlego a dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Idz smialo!

Nie panikuj!

Ty masz byc wyzluzowany. Konsul tez bedzie mily i wyluzowany ale, on ma zadanie by wychwicic cos (nawet jesli mowisz prawde!). Twoje zadanie jest takie zeby nie dac mu takiej mozliwosci.

Byc soba i po prostu idz......bedzie dobrze :)

Zycze tej 10-letniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z tej radości po otrzymaniu wizy zapomniałem nawet na forum wejść ;) dopiero teraz mi się przypomniało.

Wszedłem jakieś 20min przed czasem i rozmowa trwała góra 3 minuty :) po czym konsul łamanym polskim powiedział, że dostaję wizę. Cieszę się jak małe dziecko, teraz tylko pytanie na ile dostałem... :) Teraz czekam z niecierpliwością do czerwca :) :) Dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...