Skocz do zawartości

JAK TO ZROBIC?:D


Sandziol

Rekomendowane odpowiedzi

CZESC:) Mam pytanie - mianowicie na razie mam 16,4 lat. ucze sie w gimnazjum i planuje kontynuacje nauki w LICEUM. Moim marzeniem bylo wyjechanie i zamieszkanie w USA. Niestety nie wiem totalnie jak i kiedy mam sie za to zabrac. Ucze sie j.angielskiego idzie mi to nawet niezle - mam 5 tylko ze nie wiem totalnie jak zadzialac i kiedy abym mogl wyjechac do usa i tam zaczac nowe zycie. Zbieram informacje o Stanach Zj. Ameryki mam fotografie, filmy i inne rzeczy i chcialbym kiedys wyjechac wlasnie tam i zamieszakc ... co mam zrobic?:) prosze napiscie ile moze mmnie to kosztowac i kiedy mam dzialac zeby nie bylo za pozno. Nie mam tam nikogo u kogo moglbym mieszkac i liczyc na czyjas pomoc wiec co robic? pzdr :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

sluchaj, nie lepiej najpierw sie zastanowic. masz jeszcze troche nauki w kraju! :) wiekszosc wyjezdzajacych to studenci :!:

mysle ze powinienes rozwijac swoje zainteresowanie stanami, ale nie od razu rzym zbudowano, pamietaj o tym 8)

zdobac jakies wyksztalcenie, naucz sie byc dobry w czyms i po liceum nie widze przeszkod, pozatym wszystko jest na tym forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale ja nie mam pewnosci ze pojade i co stane na ulicy i bede prosil kogos o pomoc? co mam zrobic zeby zapewnic sobie tam prace, kwatere i jakas pomoc bo tam sam wsrod tylu Amerykanow to ehh az sie boje pomyslec ze pojade i nie bede wiedzial gdzie isc, co zrobic itd..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem... możesz po skończeniu gimnazium i zaczęciu nauki w szkole średniej.... spróbować wyjechać na program "szkoła średnia w USA".... czy jak się to tam nazywa, jeśli natomiast chcesz skończyć szkołę średnią w Polsce to możesz wyjechać będąc już studentem na W&T.

Po takim programie będziesz wiedział jak wygląda życie w USA i wtedy będziesz mógł się zastanwoić czy naprwadę chccesz Tam mieszkać na stałę. Wtedy będąc osobą doświadczoną będziesz mógł zdecydować czego chcesz.

Ale pamiętaj, że nie ważne czy w Polsce, czy w USA, wykształacenie pomoże Ci ziścić Twoje marzenia. Dlatego nie rezygnuj ze szkoły!

Pozdrwaiam Bożka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...