Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc


adabura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , jestem po slubie z obywatelem USA czytam wasze odpowiedzi na zadawane pytania i duzo sie dowiedzialam , jednak mam kilka pytan jestem nie legalnie od 4 lat no i pracuje tez nie legalnie z gory juz mowie ze nie placilam podatkow. Pytanie brzmi mam wpisac ze pracowalam i pracuje ale zachodzi pytanie czy mam wpisac tez u kogo pracuje i czy ta osoba moze miec z tego tytulu problemy.? Ponadto prosze o odpowiedz na jak dlugo przed wyslanie aplikacji mozna zrobic badania lekarskie,oraz kiedy maz ma poprosic w firmie o eployment letter /nie wiem czy dobrze napisalam / moj angielski kuleje. Ponadto czy trzeba sie bac rozmowy z oficerem emigracyjnym ja juz sie boje, jeszcze nic nie zlozylismy narazie zbieramy papierki i jeszcze zdjecie trzeba zrobic miesiac przed wyaslaniem aplikacji domyslam sie ze musi byc jak najbardziej aktualne. Ponadto jak sprawdzic czy maz jest wystarczajacyj sponsorem . Dziekuje z gory za porady. bardzo pomagacie tym co nie maja kasy na adwokata . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do pytan Twoich,,praca oraz pobyt nielegalny jest przebaczany ,,zazwyczaj pisaly osoby o pracy nielegalnej ale One placily podatki a Ty znow nie i tutaj radze sie upewnic czy takie cos moze Ci pomoc lub tez zaszkodzic bo IRS jest gorszy niz urzad imigracyjny wiec czasami lepiej sie rozliczyc niz miec IRS na glowie

Co do zasobnosci sponsora to jest podana strona na forum ,,masz to pokazane na stronie urzedu imigracji jak wejdzisz jaki trzeba miec dochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...