Skocz do zawartości

Dziecko Urodzone W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was takie pytanie. Znajoma moja pytala się mnie lecz ja nieznam odp wiec pisze tutaj

Otoz co zyska dziecko jesli jego matka wjedzie na wizie turystycznej powiedzmy w 6 msc ciązy ? I urodzi powiedzmy w terminie ze nie jest jeszcze emigrantka.

Czy bedzie to bezpłatne?

Co zyska dziecko jesli cos wogole zyska?

Ile okolo bedzie musiala placic za to wszystko tam ?

Czy ona cos zyska?

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm co zyska matka ?ze nikt sie nie bedzie jej pytal jak ja beda deportowac ze ma dziecko z obywatelstwem...a szpital gdzie,bedzie miec jakies ubezpieczenie czy tez na tzw latwizne pujdzie jak pewne osoby ze mi sie nalezy i musza mi pomoc itp

jak bedzie miec dziecko 21 lat wtedy bedzie moglo sponsorowac swoja Matke do USA, jak przejda papiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deportacja ja czeka wtedy jak ja zlapia na nielegalnym pobycie-pracy-przestepstwie...moze tez zostac nie wpuszczona jak urzednik na lotnisku zobaczy ze nie ma zadnego ubezpieczenia bo szpitale takiej osobie pomoga ale nie na tej zasadzie ze ktos sobie mysli ze jak cos moze byc za darmo to czemu nie brac?

a gdzie bedzie kupowac takie ubezpieczenie?w Polsce czy tez w USA,,niech sie zapyta telefonicznie ile takie cos moze wyniesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Ja jestem w trochę innej sytuacji, otóż mam zieloną kartę czyli możliwość legalnego pobytu, jestem w 4 miesiącu ciąży obecnie przebywam w Polsce, zastanawiam się nad tym czy rodzic w Polsce czy w Stanach, ktoś się orientuje czy mogą z tego wyniknąć jakieś komplikacje,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...