Skocz do zawartości

Czy Mam Szanse Otrzymania Wizy


ppp1

Rekomendowane odpowiedzi

MAM TAKIE PYTANIE

CZY WARUNKIEM OTRZYMANIA WIZY TURYSTYCZNEJ PRZEZ STUDENTA JEST ZAMNIĘCIE SEMESTR

PYTAM GDYŻ JESTE NA URLOPIE ZDROWOTNYM TJ ( URLOP BARDZO PODOBNY DO DZIEKAŃSKIEGO ALE BRANY PRZY UDZIALE KOMISJI LEKARSKIEJ) NA UCZELNI I MAM NIEZDANE DWA EGZAMI A WIEM ŻE W AMBASADZIE JAK BYŁEM KILKA LAT TEM KONSUL POTRAFIŁ ZAPYTAĆ MNIE O NAZWISKO WYKŁADOWCY PRZEDMIOT I OCENĘ Z EGZAMINU I MAM PYTANIE CZY W TAKIEJ SYTUACJI MOGE DOSTAĆ WIZE ?? JAK BRAK ZAMKNIĘTEGO SEMESTRU I WZIĘTY URLOP. A TAK POZATYM TO CHCIAŁEM STARTOWĆ TAM W ZAWODACH SPORTOWYCH PROSZE O RADĘ CO MAM ZROBIĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze masz szanse na turystyczna , ja wczoraj wrocilam z konsulatu z wiza, a studia skonczylam w kwietniu, obecnie szukam pracy i mozna powiedziec ,ze nie wiąże mnie w takim razie nic z krajem , a konsul mogłby nawet podejrzewac mnie o probę szukania nielegelnej pracy w USA.wszystko zalezy od szczęścia i tego co powiesz. ja powiedziałam prawde i się udało! Tobie tez życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierze sie pod uwage jak byles osotatnio w USA i czy pisales prawde w ds 156 o dlugosci pobytu...

moze Cie tez zapytac Konsul o ten urlop zdrowotny i czy nie bedzie zachodzic podejrzenie ze bedziesz na tzw lasce sluzby zdrowia USA oraz o te zawody ,,ze masz urlop zdrowotny a bierzesz udzial w zawodach...

prosze nie pisz duzymi literami ,,wylacz caps lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chorobą to chyba nie będzie problemu bo mam tką kartke z dziekanatu co każdzy dostaje tzw karte urlopowa i tam nie pisze jaki to urlop

a mam jeszcze takie pytanie czy sie postarać o wpisanie tego urlopu do indeksu bo jest takie miejsce tam.

mam nadzieje jak przedłoże pismo z mojego klubu że chce wyjechać na zawody to nie bedą sie czepiać o moje zdrowie a mam jeszcze odnośnie strony sportowej pytanie czy wystarczy konsulowi pismo zaświadczające że jeste zawodnikiem zżeszonym i jeste delegowany na zawody do usa posiadam międzynarodowa licencję koloarskom to tak jak by paszport i dowód osobisty zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeciągu ostatnich dwóch lat byłem 2 razy w konsulacie w sprawie wizy, spotkania były zakończone pozytywnie, dotyczyły wizy turystycznej i J1, jestem studentem co zaznaczylem w ds-ach, i ani razu nie sprawdzali mojego statusu przez okazanie indeksu czy tez legitymacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM TAKIE PYTANIE

CZY WARUNKIEM OTRZYMANIA WIZY TURYSTYCZNEJ PRZEZ STUDENTA JEST ZAMNIĘCIE SEMESTR

PYTAM GDYŻ JESTE NA URLOPIE ZDROWOTNYM TJ ( URLOP BARDZO PODOBNY DO DZIEKAŃSKIEGO ALE BRANY PRZY UDZIALE KOMISJI LEKARSKIEJ) NA UCZELNI I MAM NIEZDANE DWA EGZAMI A WIEM ŻE W AMBASADZIE JAK BYŁEM KILKA LAT TEM KONSUL POTRAFIŁ ZAPYTAĆ MNIE O NAZWISKO WYKŁADOWCY PRZEDMIOT I OCENĘ Z EGZAMINU I MAM PYTANIE CZY W TAKIEJ SYTUACJI MOGE DOSTAĆ WIZE ?? JAK BRAK ZAMKNIĘTEGO SEMESTRU I WZIĘTY URLOP. A TAK POZATYM TO CHCIAŁEM STARTOWĆ TAM W ZAWODACH SPORTOWYCH PROSZE O RADĘ CO MAM ZROBIĆ

Warunkiem otrzymania wizy jest widzimisie konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz juz pare odpowiedzi

sa studenci ze pokazuja indeksy i sa pytani a sa tacy ze nie sa pytani

lepiej byc przygotowanymi na 1 wersje niz potem szukac w glowie odpowiedzi

a co do zawodow to moga sie zapytac co to sa za zawody,gdzie,czy masz jakies pismo o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...