Skocz do zawartości

Uzyskanie Wizy/powtorne/


Rekomendowane odpowiedzi

Pasażerowie, którzy kiedykolwiek przekroczyli czas pobytu w USA określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 nie zostaną wpuszczeni na terytorium Stanów Zjednoczonych.

link do tego masz tu:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donata zapomniala napisac ze

ze osoby ktore byly nielegalnie dluzej niz 1 rok maja zakaz wjazdu na teren USA przez 10 lat,,nie radze pisac nie prawdy w ds 156 bo jesli nawet uda Ci sie oszukac w Ambasadzie to na granicy bedziesz cofnieta a wtedy za klamstwo mozesz miec nawet zakaz wjazdu na teren USA

te 10 lat liczy sie od daty powrotu...a jesli masz wazna wize w paszporcie to Ona jest nie wazna i musisz starac sie o nowa a o nowa masz male szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bys musiala miec nie lada szczescie aby dostac wize i byc wpuszczona ale i tak nie masz pewnosci ze za 2-3 razem Cie nie zatrzymaja,,do tego jakbys chciala zalatwiac tam pobyt lub tez przez Polske a to by wyszlo ze Ich oszukalas wtedy masz nie za wesolo ...

a waiver>?poczutaj o tym na forum,,,raz to drogo kosztuje i bez bardzo dobrego i drogiego adwokata nic Ci nie wyjdzie ...i wtedy tez nie ma szansy ze takie cos dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona granica ale wtedy masz male prawa,,mniejsze niz ktos kto zostal po wygasnieciu wizy

a co do malzenstwa to i tak bedziesz miec zakaz wjazdu na teren USA -10 lat i nie radze klamac poniewaz 1 osoba tak zrobila i dostala zakaz wjazdu na teren USA,,bo myslala ze nikt sie o tym nie dowie ile byla w USA

ten zakaz jest na wszystkie wizy oraz na wjazd bez wizowy jak kiedys bedzie obowiazywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chcialabym zapytac czy ktos moze mi doradzic ,jakie mam szanse na powtorne otrzymanie wizy jezeli poprzednia przekroczylam o 4 lata od roku jestem w kraju ,czy wogole oplaca sie podchodzic po wize

hej

Mam identyczna sytuacje jak ty.

Jedynym plusem z mojej strony albo i minusem, jest moje planowane zamązpojscie z obywatelem USA

21 mamy rozprawę w sadzie cywilnym a póżniej miesiac i mozemy wziasc slub cywilny

Poszukujemy prawnika , który oczywiście odpłatnie - jakas logiczna suma, ... proszę

zajmie sie moim powrotem do Stanów

Please, Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...