Skocz do zawartości

Uzyskanie Wizy/powtorne/


Rekomendowane odpowiedzi

Gucio pisze o tym aby teraz bylo wiadomo co jest z takimi osobami a kiedy bedziemy latac bez wiz to zobaczymy w przyszlosci...teraz jak wjezdzasz na teren Kanady bez wizy a urzednik zobaczy ze byles nielegalnie to Cie nie wpusci ...

Julia osoby ktore byly nielegalnie od 6 miesiecy do 1 roku czasu maja zakaz na 3 lata,,powyzej 1 roku maja zakaz na 10 lat a wiec Ty niby nie masz zakazu ale nie masz tez tak latwo..bedziesz musiala dobrze przekonac Konsula ze tego teraz nie zrobisz i nie radze klamac z dlugoscia pobytu...a czy masz isc to juz Twoja sprawa..sa osoby ze im sie udaje a sa takie ze nie...ale zakazu wjazdu nie maja wiec to jest niby ten plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Syl6

czyli poprostu pisac w DS156 jak dlugo bylam i bedzie ok <tylko to juz zle wyglada odpowidajac na jedna z zamieszczonych tam pytan ze bylam nielegalnie i moga mnie od razu skreslic o nic nie pytajac ;/ >

a teraz to tylko na 3 tygodnie bym mogla bo nie dostane urlopu na dluzszy pobyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Mam identyczna sytuacje jak ty.

Jedynym plusem z mojej strony albo i minusem, jest moje planowane zamązpojscie z obywatelem USA

21 mamy rozprawę w sadzie cywilnym a póżniej miesiac i mozemy wziasc slub cywilny

Poszukujemy prawnika , który oczywiście odpłatnie - jakas logiczna suma, ... proszę

zajmie sie moim powrotem do Stanów

Please, Help

Czesc ja tez nie mam problemu z malzenstwem z obywatelem tylko ze juz mialam konsultacje z prawnikiem i niestety nadal to nie wyglada wesolo bo 10 letni zakaz obowiazuje nadal trzeba starac sie o waiver ale nikt Ci nie zagwarantuje wyniku no i oczywiscie trwa to tez troche, szczerze to juz sama nie wiem co zrobic - moze ktos ma jakies wyjscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...