Skocz do zawartości

Amerykanskie Prawo Jazdy W Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

mnie ostatnio kontrolowali po swietach (pomorskie).

wyciagnalem dl z illinois (auto i ubezpieczenie na rodzicow, nazwisko to samo), mimo ze mam polskie, ale to nie pytal.

gosc zabral, wrocil do radiowozu, po paru minutach wrocil, zapytal czy mam obywatelstwo, powiedzialem ze jeszcze nie, ze GC.

podziekowal i zyczyl HNY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z mojego doswiadczenia wiem ze moj maz ma dwa obywatelstwa i prawo jazdy amerykanskie w polsce nigdy nie mial .Kiedy jest w polsce to posluguje sie tylko amerykanskim wiem ze mozna na nim jezdzic chyba 6 miesiecy. Podczas zatrzymania przez policje nie bylo zadnych problemow mandat trzeba bylo zaplacic od razu albo w ciagu 7 dni chyba ze masz zameldowanie w polsce i dowod . jak sie pytalam w urzedzie komunikacji zeby zrobic prawko polskie na podstawie amerykankiego to powiedzial mi facet ze bedzie musial zdawac egzamin i chyba to byl egzamin teoretyczny ale nie pamietam teraz doladnie. Mam nadzieje ze te informacje beda komus przydatne Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lunek masz to opisane wszystko wyzej jak jest z prawkiem,,jak zrobic prawko w Polsce majac amerykanskie

nie ma tak ze majac samo prawko w usa mozesz jezdzic w polsce,musisz miec do tego miedzynarodowe wydane w usa

co do 6 miesiecy to racja\

co do zdawania teorii to tez racja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly ja tylko mowie jak to bylo z doswiadczenia na moim mezu fakt ze jezdzil na prawku amerykanskim w polsce nie dluzej niz 3 miesiace ale tylko nim sie poslugiwal. kiedy policja nas zatrzymywala a bylo to kilkanascie razy nikt nic nie mowil i nie bylo zadnego problemu. podobnie jak sie pytalam w urzedzie komunikacji powiedzieli mi ze moze tylko na nim jezdzic . wynika z tego tez ani policja ani urzad nie bardzo sie w tym orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...