Jump to content

Gc


Sojusz

Recommended Posts

Witam. Pytanko jakie kraje obejmuje loteria GC? Szukałem, ale nie znalazłem. Z góry dzięki za pomoc.

For DV-2011, natives of the following countries1 are not eligible to apply because the countries sent a total of more than 50,000 immigrants to the United States in the previous five years: BRAZIL, CANADA, CHINA (mainland-born), COLOMBIA, DOMINICAN REPUBLIC, ECUADOR, EL SALVADOR, GUATEMALA, HAITI, INDIA, JAMAICA, MEXICO, PAKISTAN, PERU, PHILIPPINES, POLAND, SOUTH KOREA, UNITED KINGDOM (except Northern Ireland) and its dependent territories, and VIETNAM. Persons born in Hong Kong SAR, Macau SAR, and Taiwan are eligible. For DV-2011, no countries have been added or removed from the previous year’s list of eligible countries.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/ty...types_1322.html

Link to comment
Share on other sites

A ta wypowiedź nie powinna się znaleźć w innym temacie, tym o emigracji z obyw. niemieckim?

Wydaje mi sie, ze odpowiedz jest w temacie. Chodzi o to, ze w loterii moga brac udzial, ze tak to nazwe "oryginalni" :) obywatele lub ich dzieci, co znaczy, ze jak np. Polak wyjedzie do Australii i zdobedzie obywatelstwo to wcale nie upowaznia go to do udzialu w loterii, mimo ze kraj jest wlaczony do loterii. Jego obywatelstwo jest nabyte, a tylko rodowici obywatele urodzeni w danym kraju moga brac udzial w loterii wizowej.

Prosze mnie poprawic, jezeli zle to zinterpretowalam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Zna ktoś jakąś stronkę, która potwierdzałaby, że tylko urodzeni obywatele danego kraju mogą się starać o GC w loterii? Z góry dziękuję. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...