Skocz do zawartości

Druga Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie:) mam problem na który nie moge znalesc odpowiedzi jak cos mozecie mi pomuc to bardzo prosze.

Moja sytuacjia wyglada tak Bylem w usa w 2005 roku na wizie turystycznej wize mialem 6 miesieczna w usa bylem 5 miesiecy i dwa tygodnie od 4 lat jestem w polsce mam w miare dobra prace rodzine itd . w ubieglym roku zostala na mnie i cala rodzine zlozona petycjia imigracyjna, przez mojego ojca, a tydzien temu dostalem zaproszenie zeby go odwiedzic dodam ze moja wiza stracila juz warznosc i musze stawac w ambasadzie us po nowa "i mam pytanie czy moge dostac wize turystyczna jerzeli mam złozone papiery o staly pobyt w usa czy jedna z druga wiza sie nie wykluczaja i czy na rozmowe do ambasady mam wziasc stary paszport z niewazna juz wiza dodam ze wlasnie wyrobilem nowiutki. Dziekuje z gory za odpowiedz mam nadzieje ze mi pomozecie pozdrawiam kostek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz , ps Bo jak staram sie o wize turystyczna to musze udowodnic ze nie mam zamiaru sie tam osiedlac pracowac itd no a z drugiej strony to wlasnie przez petycjie imigracyjna deklaruje w jakims stopniu ze wiąże moja przyszlosc z wyjazdem imigracyjnym do usa , i troche sie boje urzedu imigracyjnego czy oni nie beda robic z tego tytułu jakis problemow bo napewno maja to w swojej bazie danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega jest obywatelem us i polski.

Pojechal do polski, ozenil sie tam i urodzilo mu sie dziecko.

Zlozyl papiery na zone i dziecko (o staly pobyt w usa) i w miedzyczasie pojechal do usa,

Zona czekajac na papiery na wyjazd na stale przyjechala z dzieckiem do niego na wizie turystycznej na krotkie odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostek na tym forum byly juz takie osoby ze tak samo jak Ty staraly sie o wize i jedne dostawaly a 2 juz nie bo nie przekonaly Konsula ze na czas wroca bo jak wiadomo mozna sobie zmienic status na studenta i czekac na pewne sprawy w USA...Jak widzisz po rozmowie bedzie wiadomo jak bedzie z wiza

ps a wpisales w ds 156 ze bedziesz w USA te 5 miesiecy?jak nie to moga byc problemy ze znow tak samo zrobisz tzn wpiszesz ze bedziesz 2 miesiace a bedziesz 6 miesiecy ,,bo liczy sie wiarygodnosc ktora mozna szybko stracic przez takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano - rozważ jeszcze taki scenariusz, ze moze i w konsulacie wszystko pojdzie wzorowo, a klopoty zaczną sie na lotnisku w USA. Jezeli lecisz to Chicago to masz 75% szans na BAARDZO skrupulatną rozmowe...

Brak jednorodnych procedur w takich przypadkach. Sam mialem blizniacza sytuacje... i odpuscilem sobie wycieczki do USA (z ryzykiem w obie strony w jedną dobę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...