Skocz do zawartości

Druga Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

to znaczy ze cofnieto ci z granicy?

Nie! Po prostu odpuscilem sobie aplikowanie o wize turystyczna. Nie mialem az takiej silnej potrzeby leciec. Zbyt duzo niedomówień w obliczu ewidentnego konfliktu. I sporo doniesień o kłopotliwej weryfikacji na lotnisku w USA. Niemniej jednak jak czujesz sie mocny to próbuj. Ja tez dla zasady mialem chec to zrobic, ale wszedlem juz w finalizacje swojej petycji i tu poswiecilem uwage...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzięki za wyczerpujace odpowiedzi , a czy mozecie powiedziec mi czy ja jestem w lepszej sytuacji od ludzi ktorzy przedłuzaja legalnie wizy pobytowe tz dostali pozwolenie na pobyt np 3 lub 6 miesiecy i przedłuzyli legalnie o nastepne 6 , dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostek najgorzej maja te osoby ktore sa nielegalnie i wzaleznosci ile byli to na tyle maja zakazu wjazdu na teren USA

a teraz jesli wpisales w ds ze bedziesz 2 tyg a byles 5 miesiecy to bedzie Ci trudno przekonac Konsula ze teraz tego nie zrobisz chociaz jak popadniesz dobrze i ladnie sie przedstawisz to sa szanse na wize bo nie masz zakazu wjazdu na teren USA..tak wiec osoby ktore przedluzaja sobie pobyt legalnie w USA moga miec tzw schody z nastepna wiza w Ambasadzie i o tym nalezy pamietac przedluzajac sobie pobyt legalny w USA

ps to jest jakis % odmow z tych wszystkich 15% ktore ma Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...