Skocz do zawartości

Studia W Usa Za $200 Miesiecznie?


cornelai123

Rekomendowane odpowiedzi

czesc czy ktos sie orientuje moze czy w los angeles sa jakies tanie studia? slyszalam ze w pasadenie mozna uczyc sie za 200 dol/msc tyle ze nie wiem w jakiej szkole.

jestem w usa na wizie turystycznej ktora konczy sie w marcu i nie wiem co mam robic, chcialabym tu zostac...czy sa jakies tanie szkoly/kursy? nie pochodze z bogatej rodziny wiec drogie szkoly odpadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiem ,no poczucia humoru to wy nie macie

Chyba jednak skusze sie na studia

albo jakas szkole jezykową

a jesli mam wize turystyczną i jestem w stanach i chce zmienic na studencką to moge to zrobic ile przed zakonczeniem mojej? mam wize do konca marca kiedy mam zaczac sie starac o zmiane wizy? bardzo prosze o odpowiedz !i jakas pomoc ? moze ktos zmienial wize? jak sie za to zabrac ile to trwa ile kosztuje? czy moge miec sponsora na rok nauki? jesli to nie bedzie osoba z rodziny? moze byc to "byle kto" np moj kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2002 jest opisane na forum jak mozesz takie cos zmienic,,aby sie zmienia cena oraz tez papiery dodatkowe oraz to ze teraz urzad bardziej sie przyglada osobom ktore takie cos robia ,czy maja odpowiednia szkole,czy maja za co sie uczyc oraz czy wroca zaraz po szkole do swojego kraju....

Mozesz takie cos zrobic nawet pare dni przed koncem waznosci wizy ...taki formularz znajdziesz na forum jak sie nazywa oraz na stronie urzedu imigracji ..

Co do sponsora to moze to byc osoba nowo spotkana na ulicy ,nie ma znaczenia czy to rodzina czy tez ktos ze znajomych-kolegow ,musi aby podpisac papiery a jak taka osoba znajdziesz to juz bedzie cos ...

Mozesz miec na 1 rok sponsora ale musisz wiedziec 1 sprawe ze jesli opuscisz USA bedziesz musiala starac sie o wize studencka po za USA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze mam sponsora

a) spotkanego na ulicy jest obywatelem usa co musi wypelnic ? czy musi cos placic przy zmianie wizy dla mnie ? jesli to podpisze to jakie ma prawa i obowiazki? czy poprostu staje sie moim sponsorem i kase placi mi nie urzedowi ?

b)sponsorem sa rodzice muse pokazac wyciag z banku czy cos takiego tak ?

Bardzo dziekuje za odpowiedzi i cierpliwosc wiem ze byl juz taki temat ale sprawy sie ciagle zmieniaja i przepisy wiec niektore moga byc nieaktualne dlatego sie pytam jak to wyglada teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...